Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ KUŞADASI DEPLASMANINDA

Aydın Amatör Ligi U-16 kategorisi 3. grupta şampiyonluk hedefiyle lige başlayan Sökegücü yarın Kuşadası’nda kendisi şampiyonluğun diğer adaylarından Kuşadasıspor ile oynayacak. Yarın saat 13.00’te oynanacak olan maçta Sökegücü hedefini mutlak galibiyet olarak belirledi.

Kuşadası Trabzon Gençlikspor maçında alınan 11-1’lik galibiyetin kendileri için ölçü olamayacağını söyleyen Sökegücü Antrenörü Mehmet Yamak “Sökegücü U-16 takımı Söke’nin hatta Aydın ilinin en iyi takımlarından biri. Bu takım iki sene kategorisinde Aydın şampiyonu oldu. Bölge finallerinde şanssız şekilde elendi. Bu sene şanssızlığımızı kırmak istiyoruz. Hedefimiz önce grup şampiyonu olmak ardından Aydın şampiyonu olacağız. Daha sonra bölge finallerinden başarıyla çıkıp Türkiye şampiyonasına katılmak istiyoruz.

Bu hedefimizi gerçekleştirmek için önümüzdeki en büyük engel Kuşadasıspor. Eğer yarın Kuşadası’nda Kuşadasıspor’u yenersek önümüzde grup şampiyonluğu için en büyük engeli geçmiş olacağız. Yazdan beri çalıyoruz. Çok büyük emek veriyoruz. Bu emeğimizsin karşılığını almak istiyoruz. Yarın Kuşadasıspor’u güzel bir oyunla yenip yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

Takımda sakat yada cezalı oyuncunun olmadığını söyleyen Mehmet Yamak “Kuşadasını yenecek güçteyiz. Bu gücümüzü sahaya koyup Söke’ye galibiyetle döneceğiz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.