Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE ATICILIK YARIŞMALARI 3 NİSAN’DA YAPILACAK

Söke Avcılık Atıcılık İhtisas ve Spor Kulübü Başkanı Çetin Özat, geleneksel hale getirdikleri Söke Atıcılık ve Trap Yarışmalarının bu sene 3 Nisan Pazar günü yapılması kararı aldıklarını belirterek, yarışmaların bir şenlik havası içinde geçmesini amaçladıklarını söyledi.

Yarışmaların geçen yıllarda olduğu gibi 3 dalda yapılacağını söyleyen Çetin Özat “2015-2016 Av sezonu 21 Şubat tarihinde sona erdi. Bir av sezonunu hatasız kazasız geride bırakmanın sevincini yaşıyoruz. Söke Avcılık Atacılık İhtisas ve Spor Kulübü olarak organize ettiğimiz atıcılık ve trap yarışları Söke’de büyük ilgi görüyor. Yarışlara Türkiye genelinden avcılar katılıyor. Büyük bir katılımla yarışmalar yapılıyor. Bu sene de katılımın çok yüksek olmasını bekliyoruz. Çünkü şu ana kadar atıcılık ve trap yarışmalarının düzenleneceği şeklinde diğer il ve ilçelerden bize bilgi gelmedi. Sezonun ilk yarışlarından biri olacağı için katılımın bir hayli yoğun olmasını bekliyoruz. Şimdiden değişik il ve ilçelerden bizi arayan avcılar ne zaman yarışma yapacağımızı soruyor. Hedefimiz her yıl aynı tarihlerde yarışmaları düzenlemek.

Söke’ye yakışır şekilde atıcılık ve trap yarışması düzenleyebilmek için sponsorlara ihtiyacımız var. Yarışmalar her zaman olduğu gibi yine Akçakonak Mahallesi sınırları içinde bulunan Atıcılık ve Trap Sahasında yapılacak. Bilindiği gibi burada su ve elektrik yok. Su ve elektrik olmayan bir yerde yarışma yapıyoruz. Ben ilgililere bir kez daha çağrıda bulunuyorum. Atıcılık ve Trap Sahasının eksiklerinin bir an önce tamamlanmasını istiyoruz. Burası ulusal atıcılık yarışlarına ev  sahipliği yapacak düzeyde bir yer. Sadece elektrik ve suyun bağlanması yeterli.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.