Son Dakika

• No Posts Found

TRSM DANIŞANLARINDAN MUHTEŞEM GECE

Söke Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) tarafından Cuma günü akşamı Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik gecesi büyük beğeni topladı. Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, Aydın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Selma Özcan ve Genel sekreter yardımcılarının katıldığı gecede TRSM danışanları kendilerini izlemeye gelenleri hoş dakikalar yaşattılar.

Etkinlik gecesinde ritim grubu gösterisi, sola ve koro şarkılara başta Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu olmak üzere salonun katıldığı görüldü. Salon girişinde açılan el sanatları sergisi de beğeni topladı. Söke TRSM Sorumlu Hekimi Psikiyatri Uzmanı Yener Bayram, geçen yılda böyle bir gece hazırladıklarını belirterek “Burada danışanlarımızın pek çoğu odalarına kapanan toplumdan kendilerini soyutlayan insanlardı. Şimdi toplumun içine giriyor, insanlarla kaynaşıyorlar. Bu geceyi hazırlarken büyük mutluluk, sevinç ve heyecan yaşadılar. Sizleri güzel bir akşam geçirteceğimizden emin olabilirsiniz.”dedi.

Aydın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Selma Özcan, Söke’de toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin kurulması için büyük uğraşlar verdiklerini belirterek “İki yıl önce başladık. Zamanla bu merkezi geliştirdik. Arkadaşlarımızla birlikte özveri ile çalıştık. Bugün bu seviyeye geldik. Geçen yıl düzenlenen etkinlik gecesi büyük beğeni toplamıştı. Bu senede büyük beğeni toplayacağını tahmin ediyoruz.”dedi. Gecede konuşan TRSM danışanları ve danışan yakınları memnuniyetlerini ifade ettiler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.