Son Dakika

• No Posts Found

“ÜYELER TEVECCÜH GÖSTERİRSE TEKRAR ADAYIM”

Biz Sökespor’a yaptığımız katkıları çoluk çocuğumuzun rızkından keserek yapıyoruz, cebinden 5 kuruş katkı yapmadan Sökespor üzerinde ağalık yapmaya çalışanlara yazıklar olsun.

Sökespor Kulübü Başkanı Tamer Makaraç, dün düzenlediği basın toplantısında Sökespor olarak başarılı bir sezon geçirdiklerini belirterek, Tamer Makaraç olarak Sökespor’a cebinden verdiği paranın 500 bin TL. olduğunu söyledi. Sökespor’a düşme potasından aldıklarını ve şampiyonluk yarışı içine dahil ettiklerini söyleyen Tamer Makaraç, Sökespor Başkanı’nın verdiği sözlerin hiç birini yerine getirmediğini söyledi.

Kendisinin Sökespor yönetim kurulu Başkanlığına yarım sezon önce geldiğini söyleyen Tamer Makaraç “Sökespor kişilerin üzerine bırakılmıştır. Kemal Sayın’ın istifa etmesinden sonra benim üzerimde duruldu. Benim Başkan olmam için ikna turlarına bizzat Söke Belediye Başkanı da katıldı. Sökespor düşme potasındaydı. Kulüp için 800 bin TL. gerekli olduğunu söyledik. Toyran 100 bin TL. nakit, 100 bin TL. ayni sözü verdi. Yapılan pazarlıklar sonunda Söke Belediyesi’nin 200 bin TL. nakit ve 150 bin TL. ayni yardım yapması konusunda mutabakat sağlandı. Toyran bize sadece takımı düşürmeyen yeter dedi. İlk yarı sonunda Sökespor küme düşmenin en büyük adayı idi. Biz destek verdik, bazıları bu işten nemalandı. Biz yaptığımız iki transferi hocanın iznini alarak yaptık. Murat Çaydemir’in transferinde 30 bin TL. bonservis parası ve 20 bin TL. de peşinat verdik. Kuşadasıspor’a kaybetseydik Sökespor düşmüştü. Kuşadasıspor maçının primi 2 bin TL. dir. Hiçbir transfere katılmayan, katkı sağlamayan Ahmet Karakaş, Kasım Üzüm ve Haluk Kutlay’dır. Bu arkadaşlar ceplerinden 100 kuruş katkı yapmıyor, ama eleştirmeye gelince en önde yer alıyor. Bu arkadaşlar ekonomik katkıda bulunmayacaklarsa yönetimde ne işleri var. Yönetimden düşürülmelerini istedik. Ama belediye başkanı karşı çıktı. Bu kişiler Süleyman Toyran’ın olmazsa olmazları olduğunu öğrendik. Haluk Kutlay Söke Ticaret Odasından 30 bin TL. çıkartma sözü verdi. Bunun 10 bin TL.sini ödedi ve öderken de eczanesine olan 1250 TLlik borcun bu paradan kesilmesini istedi. Sözünü tutmadı.

Bunların Tamer Makaraç yönetimine 5 kuruş katkıları yoktur. Süleyman Toyran, Ahmet Karakaş, Haluk Kutlay ve Kasım Üzüm’ün Sökespor’da bedava ağalık yapmak istiyorlar. Yazıklar olsun. Süleyman Toyran o koltuğa yakışmıyor. Cebimden 500 bin TL. ödüyorum, teşekkür edeceklerine neredeyse hain ilan edecekler. Cevdet Hocayı gönderme  konusunda hata yaptık. Cevdet hocayı göndermemizi bu kişiler istedi. Şampiyonluk yaklaşınca iştahları kabardı. Sökespor sahipsiz değil diye efeleniyorlar ama prim için soyunma odasına Kemal Sayın giriyor. Kemal Sayın’dan 90 bin TL. borç istiyorlar. Biz cebimizden 500 bin TL. veriyoruz ama neredeyse bize hırsız muamelesi yapıyorlar. Yazıklar olsun. Kongrede Sökespor isterse tekrar adayım.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.