Son Dakika

• No Posts Found

MUSTU SOKAK SAKİNLERİNİN SALYANGOZ SIKINTISI

Cumhuriyet Mahallesi Muradiye Caddesi Mustu Sokak üzerinde uzun süredir alınmayan inşaat molozlarının salyangoz çıkarmaya başladığını söyleyen sokak sakinleri molozlardan çıkan salyangozların evlerini sarmasından korkuyorlar.

Muradiye Caddesi Mustu Sokak sakinleri,  inşaat molozlarının yaklaşık 5 yıldır kaldırılmadığını belirterek “Söke Belediyesine bu güne kadar yaptığımız başvurulardan sonuç alamadık. Necdet Özekmekçi döneminde bu molozların kaldırılması için 2 defa müracaat ettik. Bu iki müracaatımızdan sonuç alamadık. Daha sonra şimdiki başkan göreve geldi. Kendisine konuyu iki defa bildirdik. Alacağız dediler ama bir türlü almadılar.

Şu anda bu inşaat molozlarının arasından salyangozlar çıkmaya başladı. Bu salyangozların evlerimizi sarmasından korkuyoruz. Bunun için bir an önce bu inşaat molozlarının kaldırılmasını istiyoruz. Söke’nin ne kadar vurdumduymaz şekilde yönetildiğinin bir göstergesi. 5 yıldır sokaktaki inşaat molozları alınmıyor. Şikayetlerimiz hep geçiştiriliyor. Bu inşaat molozlarını buraya döken belli. Bunu belediyeye de bildirdik. Ama buradaki inşaat artıklarını görmedim, duymadım deniyor. Mustu sokak sakinleri olarak sıkıntılıyız.”dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.