Son Dakika

• No Posts Found

POLİS EMNİYETİ ELDEN BIRAKMIYOR

15 Temmuz gecesi yaşanan başarısız darbe girişiminin ardından ülke genelinde üst düzey güvenlik uygulaması devam ediyor. Araçlar durdurularak kontrol edilirken, vatandaşların kimlikleri bakılıyor. Söke çevre yolunda dünde araç kontrolleri devam etti.

15 temmuz akşamı meydana gelen başarısız darbe girişimi sonrasında ülke genelinde olağan üstü durum nedeniyle araçlar kontrol ediliyor. İlgililerden aldığımız bilgiye göre özellikle şüpheli görülen araçlar durduruluyor. Genelde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Büyükşehir plakalı araçlar daha bir dikkatli kontrol ediliyor. Bu arada şehirler arası yolcu otobüsleri de durduruluyor. İçindeki vatandaşların kimlik kontrolleri yapılıyor.

Amaçlarının vatandaşların huzur ve güven içinde seyahat etmelerini sağlamak olduğunu belirterek “Bu genel bir uygulama. Belirli bir plana dahil olmadan sürekli bu tür kontroller yapılıyor. Ülkemiz terör tehdidi altında. Bunun üzerine birde darbe girişimi yaşanması vatandaşların tedirginliğini artırdı.  Yapılan bu çalışma vatandaşın güvenliği için. Söke turizm kentlerine giden yol kavşağında. Kuşadası, Didim gibi turizm kentleri yaz mevsiminde daha yoğun oluyor. Bu kontroller sürekli yapılıyor.”dediler.

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.