Son Dakika

• No Posts Found

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARI ANITKABİR’E GÖTÜRDÜ

Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinden 14 otobüs kaldırarak Anıtkabir’e demokrasi gezisi düzenledi. Söke’den 3 otobüsle  yaklaşık 160 kişi anıtkabire gitti. Anıtkabir ve bazı yerlerin gezileceği belirtildi.

Söke’den vatandaşlar otobüslere Cumhuriyet Meydanından saat 23.00 sıralarında bindiler. Anıtkabire gitmek için isim yazdıran vatandaşlar otobüslere isim isim çağrılarak bindirildi. Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Koordinatörü Fatih Akkentli vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kültür gezisi kapsamında 29 Temmuz akşamı saat 23 00’da Aydın Büyükşehir Belediyesi önünden 7, Nazilli’den 4, Söke’den 3, toplamda 14 otobüs ile Ankara’ya hareket öncesinde gazeteniz Yenisöke’ye bilgi veren Tuba Özturlar “ Vatandaşları Ankara’ya Anıtkabir’e götürüyoruz.

Vatandaşları Demokrasi Şehitleri Anısına Anıtkabir’i gezme fırsatı sağlıyoruz. Son yaşanan olaylar Atatürk’ün ne kadar önemli bir lider olduğunu göstermiştir. Anıtkabire 3 elçeden yaklaşık bin kişi gidiyor. ”dedi.

Otobüse binmeden önce duygularını dile getiren vatandaşlar “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ne kadar önemli bir lider olduğu ortaya çıktı. Ona saygılarımızı ileteceğiz. Aydın Büyükşehir Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na bize bu imkanı verdiği için teşekkür ediyoruz.”dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.