Son Dakika

• No Posts Found

NAMIK YILDIRIM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

AK Parti Söke İlçe Teşkilatı önceki dönem ilçe başkanlarından Namık Yıldırım 7 Haziran Milletvekili seçimleri öncesinde AK Parti’den Aydın Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. Dün Gazeteniz YeniSöke’yi ziyaret eden Namık Yıldırım Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Aydın İl yönetimine yaptığını söyledi.

Namık Yıldırım 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Söke’yi ve Aydın’ı temsil etmek amacıyla AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu belirterek “ Söke AK Parti çatısı altında 12 yılı aşkın bir süre görev yapmaktayım. Bu 12 yılın yüzde 60’nda yönetim kurulu üyesi, Seçim işlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum.  Son olarak 3 yıl ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Bir seçim hariç tüm seçimlerde aktif ve yetkili olarak görev yaptım.

Ben ve arkadaşlarım hem 2010 referandumunda hem de 2011 genel seçimlerinde her ne kadar partimizin ülke genelindeki oy oranını yakalayamamış olsa da 2007 seçimlerinde 15 bin 174 olan oyumuzu 2011 seçimlerinde 21 bin 17 ye yükselterek 3. parti konumundan 2. parti konumuna getirmeyi başardık. Ben ve arkadaşlarım görev yaptığımız süre içinde Sökemize elimizden geldiğince iyi hizmet ettiğimize inanıyorum. Sökemizin ve Aydınımızın sorunlarına vakıfız. Önce temayül yoklamasında oy kullanacak olan partili kardeşlerimiz bizlere teveccüh gösterirlerse ve ardından AK Parti Genel Merkezimiz beni Sökemizi, Aydınımızı temsilen sıralamaya koyarsa seçildiğim andan itibaren Aydınımızın ve Sökemizin efendisi değil, hizmetkarı olacağım. Sökeli ve Aydınlı hemşehrilerimin 24 saat hizmetinde olacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.