Son Dakika

• No Posts Found

CUMHURİYET MAHALLESİNDE PAZAR GÜNÜ ENERJİ KESİNTİSİ YAPILACAK

Aydem Edaş Söke İşletme yöneticisi Muhammet Hırlak, 22 Şubat Pazar günü tesis çalışması kapsamında saat 09.00 ile 16.00 arasında Cumhuriyet Mahallesi ve sanayi sitesinde enerji kesintisi uygulanacağını söyledi.

Muhammet Hırlak enerji kesintisinden etkilenecek bölge ve sokaklarla ilgili olarak verdiği bilgide “Cumhuriyet mah.sanayi sitesi demirciler,Kocaeli,Tezcan,Çubukcu,Karlıdağ,Çelikez,Ülkü,Efe,Banka,Önder,Özışık,Ertürk,Dural,Kaplan,Biçer,Tonay sokak ve sanayi bulvarında münavebeli olarak enerji kesintisi yapılacaktır.

Cumhuriyet Mahallesi’nde uygulanacak enerji kesintisi nedeniyle abonelerimizin Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarmalarında fayda var. Yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebilecektir. Yine jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları menfaatlerine olacaktır.” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.