Son Dakika

• No Posts Found

MHP SÖKE İLÇE YÖNETİMİ TANILTILDI

İkinci defa MHP Genel Merkezi tarafından göreve atanan MHP Söke İlçe Başkanı Veysel Öztürk dün saat 11.00’de düzenlediği basın toplantısıyla yeni yönetim kurulu arkadaşlarını tanıttı. Yeni yönetimde 2 emekli asker, iki doktor, 1 öğretim görevlisi,1 öğretmen, 3 işadamı, 7 esnaf, 4 çiftçi, 2 ticaret erbabı bulunuyor. Bazı belediye meclis üyelerinin işleri nedeniyle katılamadığı belirtildi.

Veysel Öztürk başkanlığındaki yönetim kurulunda Ali Çalışkan(Doktor), Ali Küçük (esnaf), Eraydın EVREN (Esnaf) Gültekin Şimşek (öğretim görevlisi), Hasan Günal (çiftçi) Hasan Toptay (Servis İşletmecisi), İbrahim Ateş (işadamı), İsak Daşdemir (doktor), Köksal Vural (Ticaret), Kürşat Furuncu (işadamı), Mehmet Ali Binici (esnaf), Mehmet Çavdar (muhasebeci), Mehmet Taşyumru (işadamı), Murat Bayılmaz (çiftçi), Murat Dilli (esnaf), Necip Kadir Benli (çiftçi), Seyfettin Bahadır (çiftçi), Turul Deniz (çiftçi), Zeynep Haşılcı (öğretmen)

MHP Söke İlçe Başkanı Veysel Öztürk yönetim kurulundaki arkadaşlarını tek tek tanıtarak başladığı basın toplantısında,  Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin teveccühü ile atandıklarını belirterek “Her gün yeni sıkıntı ve acı ile hayata başladığımız bugünlerde, ülkemizin geleceği için mevcut iktidarın yaptığı bunca yanlışa ve hatta ihanete varabilecek uygulamalara rağmen, bir nebze de olsa ülkemizin geleceğine ümitle bakabilmemiz için, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan her türlü sorumluluğa omuz veren sayın Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ’nin Söke’mizde bu ümidin ışığa dönüşmesi için bana ve Yönetim Kurulumuza görev vermesi bizler için bir onur vesilesi olmuştur.

30 Mart 2014’de, o anki şartlar içerisinde anlık vermek zorunda kaldığım bir karar sonucu  yarım bıraktığım; “herkesin benim şehrim dediği, özlenen Söke  sevdasını” gerçekleştirmek için tekrar huzurunuzdayım. Allah’ın izni ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin inancı ve de çalışmaları ile 2019 yerel ve genel seçimlerinde, Söke’mize hayal edilen mutluluk ve sevinçleri yaşatmak için var gücümüz ile çalışacağımıza hepinizin önünde Yönetim Kurulu Üyelerim ve de şahsım adına söz veriyorum. İnanıyorum ki; ülkemiz genelinde yaşadığımız bunca acı, kaos ve ümitsizliğe rağmen, biz en azından Söke’de bir şeyler yapabiliriz.

Öncelikle bizden önce bu davaya Söke’de hizmet etmiş ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve tüm arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyor ve hedefimizi bir kez daha tekrar etmek istiyorum; Genel Merkezimizin prensip ve ilkeleri doğrultusunda, sayın İl Başkanımızla uyumlu ve koordineli bir çalışma ile, 2019 yerel ve genel seçimlerinde Söke’mize hayal edilen mutluluk ve sevinçleri yaşatmak için var gücümüz ile çalışacağımıza söz veriyorum. Verdiği görev ile bizlere duyduğu güven için başta sayın Genel Başkanımız ve liderimiz Devlet BAHÇELİ’ye ve sevgili İl Başkanımız Burak PEHLİVAN’a tekrar teşekkür ediyorum.”dedi

9 kişi belediye meclis üyeleri bulunduğunu söyleyen Öztürk “Bu arkadaşlarımızla uzlaşamayacağımız hiçbir konu yok. Hep birlikte çalışacağız. Önümüzdeki günlerde bizi bir arada göreceksiniz. Birleştiricilikte 2014 yılından daha kötü durumda değiliz. Birliğimizi, net, fiili ve resim olarak göreceksiniz. Bugünden itibaren düğmeye bastık.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.