Son Dakika

• No Posts Found

VERGİ HAFTASI BAŞLADI

IMG_991023 Şubat-1 Mart Tarihleri arasında kutlanacak olan 26. vergi haftası kutlamaları bugün başlıyor. Bugün saat 10.00da Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir başkanlığındaki Söke Vergi Dairesi personeli Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtına çelenk koyup saygı duruşunda bulunacaklar. Ardından istiklal Marşımız söylenecek.

1 Mart tarihine kadar devam edecek Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir ve yanında personel ile birlikte 10.15’de Kaymakam Mehmet Demirezer’i makamında ziyaret edecek. Daha sonra bazı mükellefler ziyaret edilecek. Saat 11.00de ise Söke Vergi Dairesi uzmanlarından İ. Argun Köken Çeltikçi Ortaokulunda vergi konulu konferans verecek.

Yarın ise Saat 10.30da Atatürk Ortaokulunda Vergi konulu konferansın yanı sıra bazı mükellefler ziyaret edilecek. Çarşamba günü Söke Vergi Dairesi Gelir uzmanları Argun Köken ve Nazif Erol Bağarası Hürriyet ilkokulunda konferans verecekler. Söke Ticaret Odası ziyaret edilecek. Perşembe günü esnaf odaları ziyareti var. Cuma günü Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Söke Temsilciliği ziyaret edilecek.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.