Son Dakika

• No Posts Found

ÇEVRE YOLUNDA İKİNCİ KISIM ASFALTLAMA ÇALIŞMASI YAPILIYOR

ÖZEL- Karayolları tarafından yürütülen çevre yolu düzenleme ve asfaltlama çalışmalarında 2. kısım çalışmalara başlandığı belirtildi. Aydın istikametinden geliş yönündeki çalışmalar tamamlanırken, şimdi de Aydın’a gidiş istikametindeki bölümündeki çalışmalar başladı.

Söke Milas çevre yolunda düzenleme ve asfaltlama çalışmaları kapsamında Bölge Trafik İstasyonu’nundan eski cezaevi yanına kadar olan kısımda Aydın’dan geliş istikametindeki çalışmaların tamamlandığını söyleyen ilgililer, şu anda eski cezaevi ile Bölge Trafik İstasyonu arasında kalan Aydın’a gidiş istikametinde çalışmaların sürdürüldüğünü söylediler. Yol tek şeritten çift yönlü olarak verilirken, sürücülerin dikkatli olmaları istendi. Aydın’a gidiş istikametinde mevcut asfalt zemin kaldırılırken, yerine sıcak asfalt kaplanıyor.

Söke Milas Çevre yolunda araç trafiğinin en az olduğu günler yaşanmasına rağmen tek şeritten çift yönlü trafik verilmesi nedeniyle zaman zaman araç kuyruklarının uzadığı dikkat çekiyor. Çalışma kapsamında Bağarası Kavşağında da yeni düzenleme yapılacağı bilgisi verildi. Kavşakta trafik akışını kesintiye uğratmayacak düzenleme yapılacağı bilgisi verildi. Akıllı kavşak olarak adlandırılan kavşağın buraya yapılacağı belirtildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.