SÖKE’DE GENİŞ KATILIMLI GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI


İsmail Eravcı (ÖZEL) 

2017 Yılının ilk iş gününde geniş katılımlı güvenlik toplantısı yapıldı. Dün saat 11.00’de yapılan toplantıda 2016 yılının asayiş olayları değerlendirilirken, daha huzurlu ve güvenli bir Söke için 2017 yılında yapılması gereken çalışmaların gözden geçirildiği bilgisi verildi. Toplantının her ay yapılmasının planlandığı öğrenildi.

Kaymakamlık konferans Salonunda Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu başkanlığında yapılan toplantıya, Söke Garnizon Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Düzalan, İlçe Jandarma Komutanı , Söke merkez mahalle muhtarlarının yanı sıra Savuca, Yenidoğan, Sazlı mahalle muhtarları ile Söke’deki esnaf odaları başkanları katıldılar.

Yaklaşık 1 saat süren toplantıda, Söke İlçe Emniyet Müdürü Aydın Düzalan’ın 2016 yılında meydana gelen asayiş olayları ile ilgili değerlendirme yaparak, bilgiler verdiği öğrenildi. İlçe Emniyet Müdürü Düzalan’ın 2017 yılında yapılacak çalışmalar hakkında da katılımcılara bilgiler verdiği öğrenildi.

Kaymakam Tahsin Kurtseyoğlu, toplantıya katılanlardan Söke’nin asayişi hakkında düşüncelerini sorduğu öğrenildi. Katılımcıların okul önlerinde daha sıkı güvenlik önlemi alınması, bunun yanında ilçe trafiği konusunda düşüncelerini dile getirdikleri belirtildi. Geniş katılımlı asayiş toplantısının her ay yapılmasının planlandığı da öğrenildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.