Son Dakika

• No Posts Found

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIĞIM MAÇ YOK

İsmail ERAVCI -ÖZEL-

Sökespor Başkanı Yusuf Günal ilk yarıyı gazeteniz Yeni Söke’ye değerlendirerek, oynadıkları 11 maçın hiçbirinde hayal kırıklığına uğramadığınI söyledi. Yusuf Günal buna, Ödemişspor karşısında aldıkları 5-1 lik yenilginin de dahil olduğunu söyledi. Futbolun 3 sonuçlu bir oyun olduğunu söyleyen Yusuf Günal, her sonucun olabileceğini söyledi.

Bugün Didim’de Didim Belediyespor ile Pazar günü Bodrum’da Bodrum Belediyespor ile iki hazırlık maçı yapacaklarını söyleyen Başkan Yusuf Günal “Sökespor olarak harika bir ilk yarı geçirdik. Hele son 6 maçımızda büyük bir çıkış yakaladık ve bu çıkış bizi liderliğe yükseltti. Çalışmalarımız günde çift idman ile devam ediyor. Oyuncularımızın çalışmalarından memnunuz. Oyuncularımızın moral ve motivasyonu üst düzeyde. Liderlik ile birlikte sadece oyuncularımızın değil, Söke’nin de moral ve motivasyonu üst düzeyde. Alınan sonuçlara bakıldığında iyi geçti. Bütün maçlar güzeldi.”dedi

HOCA İSTERSE TRANSFER YAPARIZ

İlk yarının ortalarında Murat Çaydemir ile yollarını ayırdıklarını söyleyen Yusuf Günal “Aslında Murat Çaydemir iyi bir futbolcu. Ancak uyum sağlayamadı. Bundan dolayı yollarımızı ayırdık. Murat Çaydemir’in ayrılmasından sonra oynadığımız 6 maçı da kazandık. Bu bizim ne kadar isabetli ve doğru bir karar verdiğimizin göstergesi. Hocamız orta sahaya defansif ağırlıklı bir oyuncu istedi. Hocamızın da onayını alıp Hakan Çorlak diye bir oyuncu aldık. Hocamız hangi mevkiye oyuncu isterse alırız. Sıkıntı yok. Bizim hedefimiz şampiyonluk. Bunun için hoca isterse başka oyuncularda alabiliriz.”dedi.

İKİNCİ YARI DAHA ZORLU GEÇECEK

Sökespor”un tesislerde çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Günal “İlk yarıyı lider bitirdik. Ancak daha hedefimize ulaşmadık. Önümüzde her biri, bir diğerinden zorlu 11 tane final maçımız var. Hatta bunun daha ilerisi var, Şampiyon olunca iş bitmiyor. Diğer grupların birincileri ile 3. lig için mücadele edeceğiz. İkinci yarı hazırlıklarına bu ciddiyetle başladık. Söke’nin 25 yıllık bir şampiyonluk özlemi var. Bu özlemi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Seyircimize de ikinci yarıda büyük görev düşüyor. Onların desteğine ihtiyacımız var. Her takım her takımı yenebilecek güçte. Son sıradaki Pamukkalespor bile transfer yapıyor. Şampiyonluğa futbolcularımız inanmış durumda. Bizde inandık. İnanmak başarmanın yüzde 99’udur.Son hafta hocanın isteği üzerine takımı Kuşadası Adakule’de kampa gireceğiz. Bizim için her maç bir final. İkinci yarının ilk finalini Karpuzlu Belediyespor ile oynayacağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.