Son Dakika

• No Posts Found

ABDURRAHMAN ÖZ İLK DEFA ESNAF KEFALET KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ


İsmail ERAVCI

AK Parti Aydın Milletvekili Anayasa Komisyonu üyesi Abdurrahman Öz, beraberinde ilçe teşkilatı ile birlikte Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Saat 16.00 sıralarında gerçekleştirilen ziyarette Abdurrahman Öz, esnafın sorunlarını dinledi.

Söke Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş, Abdurrahman Öz’ün kooperatife ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, isteklerini iletti. Refik Karataş, Söke’nin tarım kenti olarak bilinmesine rağmen turizm sektörüne önemli ölçüde iş gücü sağlayan bir kent olduğunu belirterek “Turizm sezonunun kötü gitmesi bizi etkiliyor. Geçen sene turizm sezonunun kötü gitmesi nedeniyle esnafımız zor durumda kaldı. Yaraları daha saramadı. Ülkemizde kötü günler geçirdi. 15 temmuz’u unutmak mümkün değil. Ancak hayat devam ediyor. Biz hükümetimizden kooperatifimize finansman istiyoruz. Bunun yanında faizsiz kredi uygulamasının genişletilmesini istiyoruz.”dedi.

Abdurrahman Öz, hükümet olarak esnafa desteklerinin sürdüğünü belirterek, istekleri gerekli yerlere ileteceği sözünü verdi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.