Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ ADA ASLANISPOR’U GOLE BOĞDU

BA2 kategorisinde Sökegücüspor Adaaslanıspor’u gole boğdu. Rakibi karşısında büyük bir baskı kuran Sökegücü’nde golleri Devran (3), Yusuf (3), Yücel (3), Karşal (2), Berkay (2), ve Tanay attılar.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Sökegücü Kulübü Başkanı Haluk Ayyıldız “Futbolcularım formdalar. Pazar günü Sökenin iki güzide kulübü Sökegücü ve Söke İdman yurdu karşı karşıya gelecek. Biz Sökegücü olarak tüm hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takımda eksik yada sakat oyuncumuz yok. Grubumuzda iki hafta oldu maçların başlayalı. Bu hafta idmanyurdunu yenip grupta lider olmak istiyoruz. İki iyi Söke takımının maçında kaliteli futbolun sahaya yansıyacağını söyleyebilirim. Centilmence mücadelenin olmasını diliyorum.”dedi

KENDİLERİNDEN YAŞÇA BÜYÜKLERİ YENDİLER

Sökegücü U-19-2 maçına Akbük Belediyespor karşısına 1999 ve 2000 doğumlu sporcuları ile çıktı. Sökegücü futbolcuları kendilerinden yaşca büyük olan Akbük Belediyespor takımını farklı yendiler.

Sökegücü’nün gollerini Doğukan(3), Ulaş ve Onur attılar. Sökegücü Antrenörü Mehmet Yamak, 1999 ve 2000 takımının yetenekli oyunculardan kurulduğunu belirterek “Özellikle 2000 takımı geçen yıllarda 2 defa Aydın Şampiyonu olmuş bir takım. İyi işlendikleri takdirde gelecekte yıldız olabilecek oyuncular var. Futbolcularım gerçekten yetenekli.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.