Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR ÖDEMİŞSPOR’A HAZIR


İsmail ERAVCI

Pazar günü Ödemişspor’u ağırlayacak olan Sökespor’da tüm hazırlıklar tamamlandı ve futbolcular maç saatini beklemeye başladı. Hafta boyunca hazırlıkların çok iyi gittiğini ve futbolcuların maçın önemini bilerek ciddi şekilde hazırlandıkları belirtildi.

Takımda cezalı ve sakat oyuncunun olmadığı öğrenilirken, Sökespor yarın ki maça ful kadro olarak çıkması bekleniyor. Sökespor’un sevilen oyuncularından Salio iki haftadır yedek soyunurken bu haftada yine yedek soyunup maçın ilerleyen bölümlerinde oyuna girmesi bekleniyor. Yeni transferler Hakan ve Kaptan Kaan’ın yine ilk 11’de sahaya çıkması bekleniyor

Sökespor’un yarın sahaya Ufuk, Gökhan, Ali Aykan, Kaan Bartu, Murat Efe. Mehmet Ali, Emre, Hakan, Kaptan Kaan, Ferdi ve Rıza oluşan kadrosu ile çıkması bekleniyor. Sökespor’un galip gelmesi durumunda Ödemişspor şampiyonluk potasından uzaklaşmış olacak. Sökespor son haftalarda oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış durumda. Artık son dakikalarda kazanan takım değil, farklı sonuçlar alabilen bir takım. Son iki haftada rakip takımların filelerine 6 gol attı. Sökespor gol atabilen ve göze hoş gelen futbol sergilemeye başladı.

Kendileri için güçlü veya güçsüz takım olmadığını söyleyen Teknik direktör Cevdet Çapar “Bizim için her maç final. Önümüzde 8 tane finalimiz var. Bu 8 finali geçip inşallah hedefimize ulaşacağız. Sökespor’u tekrar ayağa kaldıracağız. Takım kazanma duygusunu kazandı. Kendimize güvenimiz tam. Pazar günü de çıkacağız sahaya Ödemişspor engelini aşacağız. Adım adım şampiyonluğa koşuyoruz. Sökespor istedikten sonra bu grupta yenemeyeceği bir takım yok. Futbolcular, yönetim ve teknik kadro olarak biz inandık, Sökelilerde inansınlar. Takıma ve yönetime güvensinler.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.