Son Dakika

• No Posts Found

“ERDEM: SADECE EFELER’E 236 MİLYON TL.LİK YATIRIM YAPTIK”


İsmail ERAVCI

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın’a yatırım yapmadıkları şeklinde başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve muhalefet siyasi partilerin haksız eleştirileri ile karşı karşıya kaldıklarını belirterek, sadece Efeler ilçesine 4 yatırımın toplam maliyetinin 236 milyon TL. olduğunu söyledi.

Mehmet Erdem yaptığı açıklamada “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sn Özlem Çerçioğlu’nu mütevazi olmaya davet ediyoruz. Hodri meydan! şimdiye kadar yaptığınız yatırımların hepsini rakamları ile açıklayın görelim!

İddia ediyorum ki; yaptığınız yatırımların hepsinin toplamı bir Aydın Çevreyolu kadar değildir. Sn Çerçioğlu Aydın’a yaptığınız bütün yatırımların hepsini alt alta toplayın benim Milletvekilliğim dönemimde bizzat takip ettiğim onlarca biten projeyi saymadan sadece Efeler’deki 4 yatırımın miktarı sizin bütün yatırımlarınızdan fazladır. 1- Aydın Çevreyolu

178 milyon TL, 2- Aydın Kadın Doğum Hastanesi 30 milyon  TL., 3- Aydın SGK İl Binası

18 milyon TL, (Sn Çerçioğlu bu proje gerçekleşmesin diye çok engellemişti) 4-Aydın Arkeoloji Müzesi’nin tamamlanması 10 milyon TL.’dir. Toplam 4 proje için Efeler İlçesine yapılan yatırım 236 milyon TL.’dir.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.