Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’DE HAFTA SONU 7 MAÇ OYNANACAK

U19-2 grup lideri Sökegücü bugün saat 11.00’de Yenidoğanspor ile karşılaşacak.

İsmail ERAVCI

Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu bünyesinde oynanan amatör küme maçları devam ediyor. Söke’nin bulunduğu değişik kategorilerde Söke yan sahada 67 maç oynanırken iki Söke takımı deplasmanda mücadele edecek.

Bugün günün ilk maçı U19-2 kategorisinde lider Sökegücü ile Yenidoğanspor arasında oynanacak. Geçen hafta grupta lider olan Kardeşköyspor’u deplasmanda 3-2 yenerek liderliğe yükseldi. Sökegücü bugün galip gelmesi durumunda liderliğini pekiştirmiş olacak. Sökegücü Kulüp Başkanı Haluk  Akyaldız sahaya galip gelmek için çıkacaklarını belirterek “Oyuncularım geçen hafta güzel bir mücadele etti. Kutluyorum. Bugünde aynı başarıyı göstereceklerdir. Sahaya Yenidoğanspor’u yenmek için çıkacağız. Biz iyi bir takımız.”dedi.

Söke yan sahada günün ikinci maçı U19-1 kategorisinde Sökespor ile Kuşadasıspor arasında oynanacak. Saat 13.00’te başlayacak maçta sporseverlere zevkli bir maç bekliyor. Saat 15.00 U19-1 kategorisindeki ikinci maçta Söke İdmanyurdu ile Yıldızspor karşılaşacak. Saat 17.00’de U19-1 kategorisi 3. maçında Söke Gençlikspor ile İncirliova takımları karşı karşıya gelecek

Bugün deplasmanda Söke İdmanyurdu U14 takımı Didim Belediyespor ile karşılaşacak.

Pazar günü saat 12.00’de Söke Yan sahada U16 kategorisinde Söke İdmanyurdu ile Kuşadası Küçük Ada maçı oynanacak. Söke yan sahada Pazar gününün ikinci maçı saat 14.00’te başlayacak. U16 kategorisinde Sökegücü ile Didim Belediyespor maçı oynanacak.  Söke yan sahada saat 16.00’da B2A kategorisinde Söke İdmanyurdu ile Didim Belediyespor maçı oynanacak.

Pazar günü saat 15.00’te U13 kategorisinde deplasmanda Söke İdmanyurdu  Kuşadası Adagücü ile karşılaşacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.