Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR BUGÜN ALİAĞA FUTBOL A.Ş. DEPLASMANINDA GALİBİYET ARAYACAK


İsmail ERAVCI

Geçtiğimiz son iki haftada 5 puan kaybederek şampiyonluk mücadelesinde büyük yara alan Sökespor buğun İzmir’de Aliağa Futbol A.Ş. karşısına çıkıyor. Maçı kaybetmesi veya berabere kalması durumunda şampiyonluk umutlarını mucizelere bırakacak olan Sökespor galibiyetten başka bir şey düşünmüyor.

Aliağa Futbol A.Ş. geçen hafta lider Çiğli Belediyespor karşısında 1-0 öne geçmesine rağmen sahadan 2-1 mağlup ayrılmıştı. Aliağa Futbol A.Ş. bugün Sökespor karşısında nasıl bir mücadele vereceği merakla bekleniyor. Dün yapılan YGS nedeniyle bugüne ertelenen maçlarda alınacak sonuçlar merakla bekleniyor. Özellikle Çiğli Belediyespor, Sökespor ve Utaş Uşakspor’un alacakları sonuçlar şampiyonluk yarışında durumlarını belirleyecek.

Sökespor deplasmanda Aliağa Futbol A.Ş. karşısında 3 puan ararken lider Çiğli Belediyespor deplasmanda yine ligin güçlü takımlarından Demirten Yeşilköy karşısına çıkacak. Geçen hafta sahasında Ödemişspor ile karşılaşan Utaş Uşakspor maçı  65. dakikada yarıda kalmıştı. Çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan maçın sonucu Ödemişspor ve Utaş Uşakspor’a olduğu kadar Sökespor ve Çiğli Belediyespor’u da yakından ilgilendiriyor. Utaş Uşakspor son haftaların başarılı takımı Didim Belediyespor’a konuk olacak. Son iki haftada topladığı 6 puanla küme düşme potasının üstüne çıkmaya çalışan Didim Belediyespor’un alacağı sonuç merakla bekleniyor.

Diğer maçlar Çine Madranspor ile Karpuzlu Belediyespor, Ödemişspor ile Ortacaspor ve Yatağanspor ile Pamukkalespor arasında oynanacak.

Bugün saat 14.00’te Aliağa Şehir stadyumunda oynanacak maçın gözlemciliğini Ahmet Tepe yaparken, Aytaç Çoşar, Mehmet Koçak, Mikail Can ve Alper Akarsu hakem 4’su tarafından yönetilecek. Sökespor’un sahaya Ufuk, Gökhan, Kaan Bartu, Yalçın, Murat Efe, Mehmet Ali, Emre, Hakan, Ferdi, Rıza ve Kaan Kaptan 11’i ile çıkması bekleniyor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.