Son Dakika

• No Posts Found

HAFTA SONU 5 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİK

İsmail ERAVCI – ÖZEL

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Anayasa Değişikliği halk oylaması öncesinde yoğun şekilde mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini belirterek, hafta sonu 5 mahalleyi ziyaret ettiklerini ve vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlattıklarını söyledi.

Cumartesi günü Akçakaya, Nalbantlar, Çalıköy ve Özbaşı Mahallelerini ziyaret ettiklerini belirten Fatih Gürer “Pazar günüde Bağaras’ında Genç Kürsü toplantısına katıldık. Ziyaretlerimiz 16 Nisan tarihine kadar hız kesmeden devam edecek. Söke’nin 49 mahallesini en az iki kere ziyaret etmeyi planlıyoruz. 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Anayasa değişikliği halk oylaması nedeniyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 16 Mart tarihinde yani Perşembe günü tatile girmesi planlanıyor. Bizde 16 Mart’tan sonra milletvekillerimizle birlikte sahada çalışmalarımızı daha da yoğun şekilde devam edeceğiz. İstikrarlı yönetim, istikrarlı ekonomi için Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ihtiyaç vardır. Türkiye’nin büyümesini, yükselmesini, gelişmesini katkı bu sistem değişikliğine Sökeli hemşehrilerimizin evet demesi için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. İnşallah 16 Nisan’da evetle yürürlüğe girecek bu sistem ile ülkemiz 2023 hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Türkiye Cumhuriyeti 2023 yılında tüm AB ülkelerinin önünde yer alacaktır.”dedi.

Fatih Gürer, mahallelerde vatandaşların sorunlarını da dinlediklerini belirterek “Mahalle sakinleri hem ilçe belediyesinden hem de Büyükşehir Belediyesinden şikayetçi. Yerel yönetimler adeta halka hizmet etmemek için yarışıyor. Geçtiğimiz günlerde Konak Mahallesi Demet sokağın durumunu hep birlikte gördük. Sadece demet sokak değil Söke’de cadde ve sokakların büyük çoğunluğu köstebek yuvasına dönmüş durumda. Rutin hizmeti bile veremez hale geldiler. Bu durum köyden mahalleye dönmüş yerleşim yerlerinde kendini daha fazla hissettiriyor. Mahallelerde halkın şikayetlerini de dinliyoruz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.