Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR YATAĞAN DEPLASMANINDA 3 PUAN ARAYACAK


İsmail ERAVCI

Haftayı kayıpsız kapatan Sökespor bu hafta Yatağanspor’a konuk olacak. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü önce deplasmanda AliağaFutbol A.Ş’yi 1-0 ile geçen Sökespor Pazar günü de Demirten Yeşilköyspor’u 3-2 yenmişti.

Maç fazlası ile lider durumdaki Sökespor ile ikinci sıradaki Utaş Uşakspor arasındaki şampiyonluk mücadelesi soluksuz sürüyor. Bu hafta her iki takımda deplasmana çıkacak. Sökespor Yatağan deplasmanında galibiyet için mücadele ederken, Utaş Uşakspor İzmir’in güçlü temsilcilerinden Aliağa Futbol A.Ş. karşısına çıkacak. Aliağa Futbol A.Ş. geçtiğimiz Pazar günü deplasmanda Karpuzlu Belediyespor karşısında 2-0 galip gelmişti. Aliağa Futbol A.Ş. 5. sırada bulunmasına rağmen İzmir takımları içinde düşmeye en yakın takım olarak görülüyor. Çünkü sıralama 3., 4. ve 5. sırada İzmir takımları yer alıyor. Bu 3 takımdan hangisinin puanı azsa direk düşecek. 35 puanlı Ödemişspor ile 33 puanlı Aliağa Futbol A.Ş. BAL’dan direk düşmemek için mücadele ediyorlar. Aliağa Futbol A.Ş.’nin direk düşen takım olmamak için Pazar günü Utaş Uşakspor’u mutlaka yenmesi gerekiyor.

Sökespor zorlu Yatağan deplasmanında 3 puan ararken, Utaş Uşakspor Aliağa Futbol A.Ş. deplasmanında daha zorlu bir maça çıkıyor.

Haftanın diğer maçlarında Çine Madranspor Ortaca Belediyespor, Didim Belediyespor Denizli Sarayköyspor, Pamukkalespor Çiğli Belediyespor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.