Son Dakika

• No Posts Found

ERSİN ALTUNYAY FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

İsmail ERAVCI 

Eğitim Sen Söke Temsilciliği tarafından organize edilen Ersin Altunyay Futbol Turnuvası dün akşam başladı. Çeşitli okullardan 15 takımın üç grupta mücadele edeceği Ersin Altunyay anısını yaşatmak için böyle bir turnuva organize ettiklerini söyleyen Eğitim-Sen Söke Temsilciliği Başkanı Hayri Yaptaterek, okulların birleşerek takımlar oluşturduğunu söyledi.

Ersin Altunyay’ın Eğitim-Sen Söke Temsilciliği görevinde de bulunduğunu belirterek “Değerli bir arkadaşımızdı. Kendisini erken kaybettik. Anısını yaşatmak amacıyla böyle bir organizasyon yapıyoruz. Birbirinden zevkli maçlar oynanacaktır”dedi.

3 grupta devam edecek turnuvada A grubunda; Anadolu okulları, İmam Hatip-Vakıfbank, Atburgazı-Savuca, Fevzipaşa-Sarıkemer ve Kültür Kolejleri mücadele ederken B grubunda; Ali Rıza-Sağlık, Real Doğa, Felekşanspor, Akçakonak ve Esdüstri Meslek mücadele edecek. C grubunda ise; Bağarasıgücü, Söke Atatürk, Özel Açı Temel Lisesi, Nebahat Alpan ve Hürriyetspor takımları mücadele edecek.

Dün akşam Nebahat Alpan- Hürriyetspor, Bağarasıgücü- Söke Atatürk, Ali Rıza Sağlık- Felekşanspor maçları oynanırken, önümüzdeki perşembe  akşamı İmam Hatip Vakıf-Atburgazı Savuca, Real Doğa-Akçakonak ve Anadolu Okulları- Kültür Kolejleri maçları oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.