Son Dakika

• No Posts Found

KURUMLAR ERKEKLER LİGİ ŞAMPİYONU “DSİ 21. Bölge Müdürlüğü TAKIMI” oldu !

İsmail ERAVCI 

Masa Tenisi İl Temsilciliği 2017 faaliyet programı kapsamında 05 Mart, 19 Mart ve 02 Nisan tarihlerinde 3 etapta tek devreli lig usulü oynanan maçlar sonucunda 12 müessesenin katılımı ile gerçekleşen Müesseseler arası Masa Tenisi Erkekler Ligi sona erdi.

Masa tenisi İl Temsilciliği Erkekler Ligini 22 puanla DSİ 21. Bölge Müdürlüğü şampiyon olarak tamamladı. İkinciliği 21 puanla Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi aldı. Şampiyon olan DSİ 21. Bölge Müdürlüğü erkek masa tenisi takımı ve 2. olan Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun 05-06-07 Mayıs  2017 tarihlerinde KKTC – Girne’de yapacağı 15. Kuruluşlar Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etmiş oldu.

Yarışmalar sonunda ligdeki sıralama şöyle oluştu; 1. DSİ 21. Bölge Müdürlüğü, 2. Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3. Aydın Tabip Odası, 4. Nazilli İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 6. Söke Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 7. Vali Muharrem Göktayoğlu Ortaokulu, 8. Karpuzlu Anadolu Lisesi, 9. Aydın İl Jandarma Komutanlığı, 10. Aydın Devlet Hastanesi, 11. Aydın Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü, 12. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.