Son Dakika

• No Posts Found

U19 KATEGORİSİNDE SÖKE DERBİSİ OYNANACAK

İsmail ERAVCI

Aydın Amatör ligi kategorilerinde son maçlar oynanıyor. Pek çok frupta maçlar biterken, şampiyon olan takımlarla belirlendi. Çok az kategoride maçlar devam ediyor. Bu maçlardan biri cumartesi günü iki Söke takımı arasında oynanacak.

Söke yan sahada U19-1 kategorisinde Sökespor ile Söke İdmanyurdu arasında oynanacak. Bu grupta Söke yan sahanın kapalı olduğu dönemlerdeki erteleme maçları oynanıyor. Yıldızspor bu grupta şampiyonluğunu ilan ederken cumartesi günü saat 15.00’te oynanacak maç formalite maçından ileri gitmiyor. Galip gelen yada mağlup olan takım için hiçbir şey değişmiyor. Kuşadası’nda ise Kuşadası Adagücü ile Söke İdmanyurdu karşılaşacak. U 14 kategorisinde oynanacak maçın zevkli geçmesi bekleniyor.

9 Nisan pazartesi günü ise Söke yan sahada B2A kategorisinde Söke İdmanyurduspor ile Yüzüncüyılspor maçı oynanacak. Kuşadasında Kuşadasıspor ile Söke İdmanyurdu maçı oynanacak. Yine Kuşadasında Pazar günü saat 13.’te U13 kategorisinde Adagücü ile Söke Gençler Birliği, saat 15.00’te U14 kategorisinde Küçükadaspor ile Sökegücü maçı oynanacak.

Geçen hafta B2A kategorisinde oynanan maçlarda Moralıspor sahasında Mursallıspor’u 1-0 yenilirken, Yüzüncüyıl Altınkumspor’u 2-1 yendi. Didimspor Faydeniz karşısında 4-0 galip gelirken, Söke İdmanyurduspor sahasında Güzelçamlıspor’u 2-1 yenildi. B2A kategorisinde Didimspor 25 puanla liderliğini sürdürürken, Yüzüncüyıl 22 puanla ikinci sırada Söke İdmanyurdu ile 6 puanla 6. sırada yerini koruyor.

U19-2 kategorisinde geçtiğimiz Pazar günü oynanan maçlarda Sökegücü Kuyuluspor’u 5-1, Trabzon Gençlikspor Kardeşköyspor’u deplasmanda 3-0 yenildi. Bu grupta Sökegücü 19 puanla liderliğini sürdürürken 12 puanla Kardeşköyspor, 11 puanla Kuyuluspor izliyor.

Hafta sonu U14 kategorisinde Sökegücü Adagücüspor’u 5-1 yenerken bu grupta Kuşadası Küçükada 24 puanla lider, Didimspor 22 puanla ve Sökegücü 198 puanla Kuşadası Küçükadayı izliyor.

U13 kategorisinde Söke Gençler Birliği Söke İdmanyurdu karşısında 3-2 yenildi. Bu grupta Didim Belediyespor 21 puanla liderliğini sürdürürken, Kuşadası Küçükada 15 puanla, Söke İdmanyurdu 9 puanla Küçükada’yı takip ediyorlar.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.