Son Dakika

• No Posts Found

AYDIN AMATÖR LİGİNDE MAÇLAR DEVAM EDİYOR

Aydın Amatör Liginde çeşitli kategorilerde maçlar tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonu birbirinden zevkli maçlar oynandı. En zevkli maçlardan biri Didim’de Didim Belediyespor ile Sökegücü arasında oynandı ve maç 4-4 beraberi sonuçlandı.

Aydın Amatör ligi U-16 kategorisi 3. grupta hafta sonu iki maç oynandı. Adagücüspor Yıldızfenerspor’u 10-1 gibi farklı bir skorla yendi. Diğer maç Didim’de Didim Belediyespor ile Sökegücü arasında oynandı. Zevkli ve çekişmeli geçen maç 4-4 berabere sonuçlandı. İzleyenler maçtan büyük zevk aldılar. Grupta Söke İdmanyurdu oynadığı 3 maçta 9 puan ile lider durumda bulunuyor. Kuşadaspor 2 maçta 6 puanla ikinci, Sökegücü 2 maçta 4 puanla 3. sırada yer alıyor.

Büyükler liginde haftanın derbisi oynandı. Sökegücü ile Söke İdmanyurdu arasında oynanan maç 2-2 sonuçlandı. Söke yan sahada oynanan maçta iki Söke takımı karşılıklı gollerle puanı paylaştılar. Bu grupta Kuşadası Trabzon Gençlik Yenidoğanspor’u 7-2, Faydenizspor Adaaslanıspor’u 14-0 hükmen yenerken Yüzüncüyıl ile Maralıspor 1-1 berabere kaldı.

U-19 kategorisinde ise Söke Gençlikspor sahasında Koçarlı Belediyespor’a 2-1 yenildi. Söke İdmanyurdu Yenidoğanspor’u hükmen 3-0 yendi. Yıldızfener Akbük Belediyespor’u 4-2 yendi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.