Son Dakika

• No Posts Found

SÖKELİ MASA TENİSCİLERİ BİRİNCİLİĞİ KAPTIRMADI


İsmail ERAVCI

Aydın’da yapılan Masa Tenisi Gençler ligi müsabakalarında antrenör Servet Aydın’ın sporcuları birinciliği yine kaptırmadılar. Söke Belediyespor adıyla müsabakalara giren Sökeli gençler Aydın’da fırtına gibi estiler. 3 takımda lige katılan Söke Belediyespor adıyla lige katılan Sökeli tenisçiler 1 erkeklerde birinci, kızlarda ikinci oldular. B takımı ise 4. oldu.

Söke Belediyespor adıyla Aydın Masa Tenisi Gençler liginde Bilal Karatay, Doğukan Kiremitçi, Selahattin Berkay Deniz ve Aras Sakallı’dan  oluşan A takımı finalde 3-0 galip gelerek birinci oldu. Kızlarda Tuğba Yerselcan, Ayşenur Evcimen ve Senem Kalfa’dan oluşan kız takımı finalde 3-2 yenilerek ikinci oldu. Turgut Efe Alp, Emrehan Sağın, Tufan Yerselcan ve Kaan Celal Kurnaz’dan oluşan b takımı da 4. oldu.

Antrenör Servet Aydın, Aydın Masa Tenisi Gençler Liginde birinci yarı maçlarının oynandığını belirterek “İyi maçlar çıkardık. Finalde A takımımız rakibini 3-0 yenerek şans tanımadı. Genç kızlarda 3-2 yenildik ve ikinci olduk. B takımımız ise klasmanda 4. oldu. Masa tenisi Gençler liginin birinci yarısı oynandı. Bunun birde ikinci yarısı var. Masa tenisi Gençler ligi ikinci yarısında erkeklerde zaten birinci oluruz. Kızlarda da birinci olmak istiyoruz. Küçük hatalar yüzünden kızlarda finalde 3-2 yenildik. Ligin ikinci yarısında kızlarda da birinci olmak için mücadele edeceğiz. 4. olduğumuz B takımı ile de 3.’lük mücadelesi vereceğiz. İyi hazırlanmıştık. İstediğimizi aldık. Aslında daha da iyi olabilirdi.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.