Son Dakika

• No Posts Found

BEHİYE HANIM ORTAOKULU VOLEYBOL’DA DA BİRİNCİLİĞİ KİMSEYE BIRAKMADI


İsmail ERAVCI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen voleybol turnuvasında Behiye Hanım Ortaokulu hem küçük kızlarda hem de yıldız kızlarda birinci oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çeşitli spor müsabakaları düzenleniyor. Futbol ve atletizm yarışmalarından sonra voleybol turnuvası da düzenlendi ve Behiye Hanım Ortaokulu hem küçük kızlar kategorisinde hem de yıldız kızlar kategorisinde şampiyon oldular.

Dün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Kaymakamlık Kupası voleybol final maçları oynandı. Günün ilk maçında küçük kızlarda 3. maçı oynandı ve Sazlı Hacı Halil Pasa ortaokulu Atatürk ortaokulunu yenerek 3. oldu. Finalde Çeltikçi Ortaokulu ile Behiye Hanım Ortaokulu karşı karşıya geldi. Maçta üstün oynayan Behiye Hanım Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımı Çeltikçi Ortaokulunu 2-0 yenerek şampiyon oldu. Küçük kızlar kategorisinde Behiye Hanım Ortaokulu birinci olurken, Çeltikçi Ortaokulu ikinci, Sazlı Hacı Halil Paşa 3., Atatürk Ortaokulu da 4. sırayı paylaştı

Yıldız kızlarda ise yarı final maçları sonunda rakiplerini yenilen Kocagöz Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu 3. için karşı karşıya geldi. Kocagöz Ortaokulu Atatürk ortaokulunu yenerek 3. oldu. Daha sonra final maçı oynandı. Finalde Behiye Hanım Ortaokulu ile Sazlı Hacı Halil Paşa Ortaokulu karşılaştı. Behiye Hanım Ortaokulu üstün oynadığı Maçka rakibi Sazlı Hacı Halil Paşa Ortaokulunu set vermedi ve 3-0’lık sonuçla şampiyon oldu. Böylece yıldızlar kategorisinde Behiye Hanım 1., Sazlı Hacı Halil Paşa ikinci, Kocagöz Ortaokulu 3.  ve Atatürk Ortaokulu 4. oldu.

Turnuva sonunda kupa töreni düzenlendi ve ilk 4 sıraya giren okullara kupaları verilirken, sporculara madalyaları verildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.