Son Dakika

• No Posts Found

NEFES KESEN GÖSTERİ

IMG_5835İsmail ERAVCI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında Savuca Ortaokulu öğrencilerini gösterilerini vatandaşlar nefeslerini tutarak izlediler. Öğrenciler 8 ayrı kategoride oluşturdukları kule gösterilerini kusursuz şekilde sundukları görülürken, tribünleri büyük heyecan yaşattılar.

Son yıllarda pek fazla yapılmayan büyük beceri isteyen kuleleri büyük başarı ile sunan öğrenciler bol bol alkış aldılar. Kırmızı beyaz formalarla sahaya çıkan öğrenciler, beden eğitimi öğretmenlerinin verdiği komutları eksiksiz yerine getirerek en heyecanlı gösterileri sunan ekip oldular.

Büyük beceri ve cesaret isteyen kuleleri oluşturan öğrenciler tribünlerden bol bol akış aldılar. Son bölümde ise adeta nefesler tutuldu. Öğrencilerden oluşan kulenin en üstüne çıkan Savuca Ortaokulu öğrencisi Türk bayrağı açarken, tribünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerini izlemeyIMG_5829e gelen vatandaşlar bu hareketi ayakta alkışladılar. Kulenin en tepesinde küçük bir bayrak açan öğrencilere saha içinde yine Savuca ortaokulu’ndan kız öğrenciler tarafından büyük bir Türk Bayrağı açılarak  eşlik ettiler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının en akılda kalan hareketlerinden biri oldu.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.