Son Dakika

• No Posts Found

HAYDİ KIZLAR, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SİZLERİ BEKLİYOR


REMZİ ZEYTİNOĞLU KÜÇÜK BAYAN VOLEYBOL TAKIMI BUGÜN SAAT 10.00 ‘DA 
İLK MAÇINI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR İLE OYNUYOR

MUTLU YILDIRIM “ Hedefİmİz bu güçlü takımlar arasındaN sıyrılıp Türkİye Şampİyonası fİnallerİne katılmak.”

İsmail ERAVCI

Aydın’da şampiyon olarak bölge finallerine katılmaya hak kazanan “Söke Remzi Zeytinoğluspor Küçük bayan voleybol takımı bugün başlayacak olan  Bölge şampiyonası için hazırlıklarını tamamladı. Dün son antremanını Aydın Atatürk spor Salonunda yapan Söke Remzi Zeytinoğlu Küçük bayan voleybol takımı maç saatini beklemeye başladı.

Bugün başlayıp 05 Mayıs Cuma günü sona erecek olan bölge şampiyonasına Aydın ev sahipliği yapacak. Aydın Atatürk Spor salonunda  yapılacak maçlarda Söke Remzi Zeytinoğlu küçük bayan voleybol takımı Türkiye Finallerine kalmak için  ter dökecek.

Çok güçlü rakiplerine ev sahipliği yapacak olan Söke Remzi Zeytinoğlu Küçük bayan voleybol takımı, İzmir’den  Arkasspor, Denizli Belediyespor, Salihli Belediyespor ve Bodrum Voleybol takımları ile mücadele ederek gruptan çıkmaya çalışacak.

Söke Remzi Zeytinoğlu Küçük Bayan Voleybol takımı çalıştırıcısı Mutlu Yıldırım, son hazırlıklarını dün Atatürk Spor Salonunda yaptıklarını belirterek “Maç saatini bekliyoruz. Gerçekten güçlü takımlar var. Bizde güçlüyüz. Hedefimiz bu güçlü takımlar arasında sıyrılıp Türkiye Şampiyonası finallerine katılmak. Bunu başaracak güçte ve kalitede bir takımız. Ben oyuncularıma güveniyorum. Kolay Aydın şampiyonu olmadık. Çok güçlü takımları geride bırakıp Aydın şampiyonu olduk. İzmir’den bir, Denizli’den 2 ve Muğla’dan bir takımla mücadele edeceğiz. Ben bu 5 günlük süre içinde Aydınlı voleybol severlerden spor salonuna gelip takımı desteklemelerini istiyorum. Çünkü biz Aydın’ı temsil ediyoruz. Aydın takımıyız ve ev sahibi olmanın avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. İnşallah maçlar sonunda Türkiye şampiyonasına biz katılırız. Türkiye şampiyonası bizim için büyük bir başarı olacak.  Takımımıza Türkiye Finallerine kalma yolunda başarılar diliyorum.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.