Son Dakika

• No Posts Found

MASA TENİSİ BÜYÜKLER LİGİNDE SÖKE BELEDİYE SPOR ŞAMPİYON OLDU


İsmail ERAVCI

Aydın Masa Tenisi büyükler ligi maçları Pazar günü yapıldı. Büyük bir çekişme içinde geçen maçlarda Söke Belediyespor şampiyon olarak ligi bitirdi. Final maçında Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3-2 yenmeyi başaran Söke Belediyespor masa tenisi takımı şampiyon oldu.

Söke Belediyespor masa tenisi takımında antrenör oyuncu olarak maçlara çıkan ve büyük başarı gösteren Servet Aydın yaptığı açıklamada “   Aydın Büyükler Masa Tenisi ligi ikinci yarı maçları oynandı. 11 takımın katıldığı maçlar büyük bir mücadeleye sahne oldu. Söke Belediyespor Büyükler Masa tenisinde iki takımla mücadele ettik. A takımı birinci olurken B takımımız 5. oldu. İyi sporcularımız başka takımlara gidince bende oynamak zorunda kalıyorum. İlk yarısını lider bitirdiğimiz Büyükler masa tenisinde ikinci yarıda da mağlubiyet almadan A takımı olarak şampiyon olduk. Güçlü takımlar vardı. İmkanları bizden çok daha fazla olan Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Sökeli Masa Tenisçileri olarak Şampiyonluk maçına çıktık. Final maçında Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3- 2 yenerek mağlubiyetsiz şampiyon olarak kupayı Söke’ye getirdik. Söke Belediyespor A takımı olarak şampiyon olarak birincilik kupasını aldık. Aydın Büyükşehir Belediyespor 2., Bozdoğanspor 3. olarak kupalarını aldılar. Biz iki takımla katılmıştık. Gençler ligindeki takımımızda B Takımı olarak büyükler ligine de katıldı. Onlarda 5. sırada yer aldı. B takımı olarak büyükler masa tenisi ligine katılan gençlerimiz aslında Aydın Masa Tenisi Gençler Ligi ilk yarısını lider bitirdiler. Büyük bir aksilik olmazsa onlarda ligi şampiyon olarak tamamlayacaklar.”dedi.

Büyükler liginde Söke Belediyespor masa tenisinde kendisinin de oyuncu olarak mücadele ettiğini belirten Servet Aydın “İyi sporcular yetiştiriyoruz. Ancak onlar belli bir seviyeye gelince takım değiştiriyorlar. Bundan dolayı bende takımda antrenör oyuncu olarak mücadele ediyorum. Sorun yok. Söke’nin adını en iyi şekilde duyurduğumuzu düşünüyorum. Ben şampiyon olan sporcu arkadaşlarımı kutluyorum.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.