Son Dakika

• No Posts Found

KIZLAR İLK MAÇINI KAZANDI


İsmail ERAVCI

Aydın ilinin ev sahipliğini yaptığı Türkiye Voleybol şampiyonası Küçük bayanlar maçları Aydın ilinde başlarken günün ilk maçında Sökeli kızlar Denizli Büyükşehir Belediye Voleybol takımını zorlu ve heyecanlı geçen bir maçın ardından 3-2 yenmeyi başardılar.

Söke Remzi Zeytinoğlu küçük Bayanlar  Voleybol takımı  ilk sete tutuk başladı ve 1-0 yenik duruma düştü.   Maçın ikinci setinde toparlandı ve 2 seti arka arkaya alarak  durumu 2-1’e getirdi.  Daha sonra toparlanan Denizli Büyükşehir Belediyespor 4. Seti alarak durumu 2-2’ye getirdi. 5. Sette üstünlüğü ele geçiren Söke Remzi Zeytinoğlu Küçük Bayan Voleybol takımı seti alarak maçı 3-2 kazandı.

Takımların çok güçlü olduğunu söyleyen Remzi Zeytinoğlu küçük Bayan Voleybol Takımı antrenörü Mutlu Yıldırım, bölgenin en güçlü takımları ile oynadıklarını belirterek “İlk maçlar gerçekten çok zorlu maçlardır. Bizde iyi oynamadık ama kazandık. İlk maçı kazanarak büyük bir moral bulduk. Akşam saat 18.00’de Bodrum Voleybol Spor Kulübü ile oynayacağız. Yani günde iki maç yapıyoruz. Eğer Bodrum Voleybol Spor Kulübünü yenersek büyük bir rahatlama sağlamış olacağız. Gruptan çıkma yolunda avantaj yakalamış olacağız. Aslında biz kendi evimizde oynuyoruz. Yani Aydın’ı temsil ediyoruz. Bundan dolayı herkese takımı destek olmaya çağırıyorum. Seyirci desteğine ihtiyacımız var. Voleybol severleri Aydın Atatürk Spor Salonuna davet ediyorum. İnşallah zorlu maçlar sonunda gruptan çıkarak Türkiye finallerine gitmeye hak kazanırız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.