Son Dakika

• No Posts Found

GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ


İsmail ERAVCI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında masa tenisi turnuvası düzenlendi. Söke Şehir Stadyumun altında düzenlenen Gençlik Haftası Masa tenisi turnuvasına 15 kız, 24 erkek masa tenisi sporcusu katılırken birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde olduğu gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları öncesinde etkinlikler bir haftaya yayıldı. Bu kapsamda düzenlenen Liseler Arası Gençlik Haftası Masa Tenisi Turnuvasına -kızlardan 15 masa tenisi sporcusu katıldı. Maçlar zevkli ve çekişmeli geçerken dereceye giren sporculara madalyaları verildi. Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesinden Ayşenur Evcimen turnuvanın kızlar kategorisinde birinci olurken, Ticaret Meslek Lisesi olarak bilinen Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Tuba Yerselcan ikinci, yine aynı okuldan  Melisa Evcimen üçüncü oldu.

Erkeklerde ise Gençlik Haftası masa tenisi turnuvasına çeşitli liselerden 24 sporcu katıldı. Maçlar sonunda Özel Çözüm Temel Lisesinden Bilal Karatay şampiyon olurken, ikinciliği  Söke Şehit Emre Acar Cumhuriyet Anadolu Lisesinden Emrehan Sağın, üçüncü ise yine Şehit Emre Acar Cumhuriyet Anadolu Lisesinden Turgut Efe Alp oldu. Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü A. Turan Günen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine 10 günlük bir periyota yaydıklarını belirterek “Etkinliklerden biri Gençlik Haftası Masa tenisi turnuvasıydı. Güzel bir turnuva oldu. Zevki, çekişmeli ve kaliteli maçlar oynandı. Turnuvaya katılan tüm sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. ”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.