Son Dakika

• No Posts Found

“AYDIN’IN HER NOKTASINDA HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR”


İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Bozdoğan’da bir çok tesisin açılışını yaptı, Bozdoğan Hizmet Binası’nın temelini attı. Çerçioğlu burada yaptığını konuşmada Aydın’ın her noktasına kesintisiz hizmetlerinin sürdüğünü söyledi. Her gittiği yerde sevgi seliyle karşılaşan Başkan Çerçioğlu’nu  Bozdoğan halkı bağrına bastı.

İlk olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Bozdoğan Hizmet Binası ve Çok Amaçlı Salonları’nın temelini düzenlenen törenle atan Özlem Çerçioğlu, daha sonra Akçay mahallesi düğün salonu ile Alamut Mahallesi’nde Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinin açılışını yaptı.

Temel atma töreninde adeta Çerçioğlu izdihamı yaşanırken,  Bozdoğan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, CHP İl Başkanı Bayram İnci, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

BOZDOĞAN’A 32 MİLYON TL HİZMET

Aydın’a ve Bozdoğan’a hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “2014 yerel seçimlerinde size ne söz verdiysek bir bir yapıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Bozdoğan ister biz yaparız. Siz isteyeceksiniz, biz yapacağız. Bu hizmet binamızın içinde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için ASKİ vezneleri, çalışma ofisleri, çok amaçlı salonlar ve otopark olacak.  Bozdoğan’a 32 milyon TL’lik yatırım yaptık. Aydın’ın her noktasında yatırım ve hizmetlerimiz sürüyor. Gittiğimiz her ilçede hizmet üretiriz. Ne diyoruz nazar etme ne olur,  çalış senin de olur. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Hizmet Binamız ve Çok Amaçlı Salonlar şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“ZÜBEYDE HANIM”

SOSYAL TESİSLERİ

Bozdoğan Hizmet Binası ve Çok Amaçlı Salonları’nın temelini tan Başkan Çerçioğlu daha sonra Bozdoğan Belediyesi tarafından yapılan Akçay mahallesi düğün salonu ile Alamut Mahallesi’nde Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinin açılışını yaptı.

Akçay ve Alamut’ta vatandaşların alkışları ve çiçekleri ile karşılaşan Topuklu Efe gösterilen ilgi karşısında zorlukla ilerledi.  Başkan Çerçioğlu, Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerlemeye devam edeceklerini ve Atatürk isminin hiçbir zaman gönüllerinden silinmeyeceğini belirterek Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın ismini verdiği Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinin açılış kurdelesini kesti.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.