Son Dakika

• No Posts Found

ÖZEL ANADOLU KOLEJLERİ ŞAMPİYON OLDU


İsmail ERAVCI

Gençlik Haftası Remzi Zeytinoğlu Voleybol Turnuvasında maçlar dün sona ererken, Özel Anadolu Kolejleri turnuvanın şampiyonu oldu. 24 Nisan’da başlayan turnuvaya 7 takım katılırken, önce grup maçları oynandı ve daha sonra gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile oynadılar.

Turnuvaya Özel Anadolu Kolejleri,Yavuz Selim Anadolu Lisesi, Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Söke Anadolu Lisesi, Şehit Emre Acar Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Amerikan Kültür Derneği Koleji ve Fatma Tüzzehra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi voleybol takımları katıldı.

Önce iki grupta maçlara devam edildi. Grupta ilk iki sırayı alan takımlar kendi aralarında çapraz eşleştiler. Mağluplar 3. Maçı oynarken galipler şampiyonluk maçı oynadılar. Üçüncülük maçında Cafer Efe Mesteki ve Teknik Anadolu Lisesi Söke Anadolu Lisesini yenerek 3. Oldu. Şampiyonluk maçı Özel Anadolu Kolejleri ile Yavuz Selim Anadolu Lisesi arasında oynandı. Lig tecrübesi olan Özel Anadolu Kolejleri Voleybol takımı üstün bir oyundan sonra Söke Yavuz Selim Anadolu Lisesini 3-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Böylece Turnuvada Özel Anadolu Kolejleri birinci, Söke Yavuz Selim Anadolu Lisesi ikinci, Söke Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü ve Söke Anadolu Lisesi oördüncü oldu. Maçlar TAYEM spor Salonunda oynandı. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara madalya töreni yapıldı. Törene Söke İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ömer Şimşek, Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Turan Günen, Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü Başkanı Suat Zeytinoğlu, Bülent Zeytinoğlu katılarak dereceye giren takımlara madalyaları verildi. Söke’de voleybolun giderek geliştiğini söyleyen Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü Başkanı Suat Zeytinoğlu, 19 Mayıs Atakürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen voleybol turnuvasına sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.