Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE OSB’DE ATIKSU VE YAĞMUR SUYU HATTI YAPIMI BAŞLIYOR

İsmail Eravcı

Söke OSB Başkanı Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Organize Sanayi Bölgesi’nde 11 bin metrelik atıksu ve yağmursuyu hattının yapımının önümüzdeki günlerde başlanacağını belirterek, atıksu ve yağmursuyu hattının 3 ay gibi bir sürede bitirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Söke OSB Başkanı Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu atıksu ve yağmur suyu hattı ihalesinin geçtiğimiz günlerde yapıldığını belirterek “2017 yılını altyapı yatırım yılı olarak belirleyen Söke OSB’de atıksu (4.850 m.) ve yağmursuyu (6.150 m.) boru ve baca montaj yapım işi ihalesi 26.05.2017 günü yapıldı. 7 firmanın ihale dosyası satın alırken, 5 firma ihalemize teklif dosyası sundu. Söke OSB Yönetim Kurulu tarafından, ihaleye katılanların mevcudiyetinde yapılan değerlendirmede, montaj yapım işi en uygun teklifi veren Etüt Mimarlık firmasına ihale edilmiştir. Boru ve bacalar daha önce Söke OSB tarafından satın alınmış olup kazı ve montaj işinin 3 ay içinde tamamlanması planlanmıştır ”dedi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu “Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. OSB Söke’nin önemli bir istihdam kaynağı olacak.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.