Son Dakika

• No Posts Found

SERÇİN’E HER GEÇEN GÜN TURİST AKINI ARTIYOR


Meryem Yavaşoğlu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından Geçtiğimiz yıl açılışı yapılan Serçin Ekoturizm Merkezi’ne gelen turist kafilelerinin sayısı her gün geçtikçe artıyor. Hafta sonu da Serçin Ekoturizm Merkezi turist kafilelerinin yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biri oldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Serçin Ekoturizm Merkezi’ni Muğla ve Aydın deniz kıyılarında yıllardır ikamet eden turistler görmeye geldi. Basın kanalı ile ekoturizm faaliyetlerini öğrendikleri Söke’nin Serçin Mahallesinde ilk önce Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Ekoturizm Merkezini ziyaret ettiler. Ekoturizm faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldıktan sonra İskele kıyısını gezdiler.

Ardından Kışla bölgesindeki taş evler ve doğal parkta gezinti yapan kafile, göçmen kuşlar için gözlemlerde bulundular. Serçin Mahalle Sakinlerinin kendi elleri ile özel pişirdikleri Yılan Balığı ve yöresel lezzetleri tadan ziyaretçiler Serçin halkına ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ekoturizm adına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.