Son Dakika

• No Posts Found

Önce Novada’da Alışveriş, Sonra Novada’dan Tatil

İsmail Eravcı

Novada Outlet Söke’de, 14 – 23 Haziran tarihleri arası her gün en yüksek tutarda alışveriş yapan üç kişi tatile gidiyor; 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes ise binlerce hediyeden birini anında kazanıyor.

Kuşadası, Söke, Didim, Bodrum gibi gözde tatil beldelerinin kesişim noktasında yer alan,  ve ziyaretçilerine kaliteli ve cazip alışveriş deneyimini aynı anda yaşatan Novada Outlet Söke’de fırsat dolu kampanyaların bir yenisi daha 14 Haziran’da başlıyor. Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’de bu kez 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes hediyesini anında kazanırken, her gün en yüksek tutarda alışveriş yapan üç kişi de Bodrum’da çift kişilik tatilin sahibi oluyor.

Bölgenin ilk açık hava konseptli outlet alışveriş merkezi olan Novada Outlet Söke’de, 14 Haziran tarihinde başlayan ve 23 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kampanyada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes hediye kazanacak. Novada Outlet Söke’de, 14 – 23 Haziran tarihleri arası her gün en yüksek alışveriş yapan ilk üç kişi ise Bodrum Mio Bianco Resort’de geçerli olan çift kişilik, üç gece ve her şey dahil tatil ile bu yazın keyfine varacak.

Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyifi yaşamak isteyen herkesi yaz fırsatları ile buluşturan Novada Outlet Söke, yeni hediye kampanyası ile yaz alışverişinin merkezi olacak.

 

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.