Son Dakika

• No Posts Found

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DEĞERLENDİRİLECEK


İsmail ERAVCI- ÖZEL

2016-2017 Eğitim öğretim yılının 9 Haziranda sona ermesinden sonra bir yılın değerlendirmesinin yapılacağı bilgisi verildi. Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu Başkanlığında yapılacak eğitim öğretim yılı toplantısına, Lise ve dengi okullar, Ortaokullar ve ilkokullarla ayrı ayrı yapılması planlanırken, özel okullarla da ayrıca toplantı yapılacağı öğrenildi.

Cuma günü Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde toplantı ile ilgili ön bilgiler veren Kaymakam Tahsin Kurtbeydoğlu “2016-2017 Eğitim öğretim yılı sona erdi. Okul müdürleri ile bir toplantı yapalım. İlkokul, Ortaokul, Lise ve özel okul müdürleri ile ayrı ayrı yapılacak toplantıda geçen eğitim öğretim yılını değerlendirelim. Eksikleri belirleyelim. Bunun yanında 2017-2018 Eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaları planlayalım.”dedi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu 2017-2018 Eğitim öğretim yılında Söke eğitim öğretimin başarısını artırmak amacıyla planlama çalışmalarının şimdiden başlamasını istedi. Geçen eğitim öğretim yılında görülen bazı eksiklerin ise önümüzdeki eğitim öğretim yılında tekrarlanmaması için planlamanın yapılmasını istedi. Kaymakam Kurtbeyoğlu önümüzdeki günlerde yapılması planlanan eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısının yeri ve zamanının henüz belirlenmediğini söyledi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.