Son Dakika

• No Posts Found

KAPALI SPOR SALONUNDA TADİLAT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR


İsmail ERAVCI-ÖZEL

Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü A. Turan Günen Söke Kapalı Spor Salonunda tadilat çalışmalarının bu hafta içinde yeniden başlayacağını belirterek, yapılacak çalışmaların eylül ayı sonunda bitirilmesinin planlandığını söyledi.

Söke Kapalı Spor Salonunda yapılacak çalışmalarla ilgili Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu bilgilendiren A. Turan Günen “İhale süreci nedeniyle Söke Kapalı Spor Salonunda yapılacak tadilat çalışmaları gecikti. İkinci defa ihale edildi. Bu hafta içinde tadilat çalışmalarının başlayacağı bilgisi verildi. Eylül ayı sonu itibariyle Söke Kapalı Spor Salonunun tadilat çalışmasının bitirilmesi gerekiyor. Yani Salonumuz bu sezona yetişecek. Voleybol ve basketbol maçları Söke Kapalı Spor salonunda oynanabilecek. Şu anda Kapalı Spor Salonuna Doğal gazda bağlanacak. Böylece Salon daha kolay ısıtılabilecek.”dedi

Bilindiği gibi 2016 yılı Kasım ayında meydana gelen fırtına sonucunda Kapalı Spor Salonunun çatısı uçmuş ve o tarihten bu yana maçlar yapılamıyor. Voleybol takımları maçlarını TAYEM’e ait spor Salonunda sürdürüyorlar.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.