Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR SEZONU 1 AĞUSTOS TARİHİNDE AÇACAK

Söke şehir Stadyumunun hazır olmaması nedeniyle çalışmalar yan sahada ve TAYEM sahasında yapılacak.

Yusuf Günal: iki sezondu şampiyonluğu son maçta rakiplerimize adeta hediye ettik. Bu sene farklı bir kadro ile inşallah şampiyonluğu açık ara kazanacağız.

İsmail ERAVCI-ÖZEL

Transferlerini tamamlayan Sökespor sezonu bekliyor. Alternatifli bir kadro oluşturduklarını söyleyen Sökespor başkanı Yusuf Günal, iki sezondur son hafta kaçan şampiyonluğu bu sene yakalayacaklarını söyledi. Geçen yıl ki kadrodan hocanın istekleri doğrultusunda 5-6 oyuncuyu takımda tuttuklarını söyleyen Yusuf Günal, hedeflerinin 3. Lig olduğunu söyledi.

Söke Şehir stadyumunun hazır olmamasına rağmen antreman için sıkıntı çekmeyeceklerini söyleyen Yusuf Günal “Bizim isteğimiz sahanın maçlara yetişmesi. TAYEM yöneticileri ve Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu ile yaptığımız görüşmede TAYEM Futbol sahasının da kullanımı konusunda olumlu karşıladılar. Sahanın bozulan kısımlarının tamir edilmesi gerekiyor. Söke Şehir Stadyumu onarımını sürdüren yüklenici firma yapacak. Haftanın 3 günü TAYEM’de iki günü Söke’de çalışacağız. Kampa TAYEM tesislerinde gireceğiz.   Yani antreman sahası için sıkıntı yok. Bu sene zaten hem Söke Şehir stadyumunu hem de TAYEM sahasını kullanacağız. Böylece Söke Şehir Stadyumunun ömrü daha uzun olacak.”dedi.

YENİ BİR TESİS İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Sökespor Başkanı Yusuf Günal, Sökespor’a yeni bir tesis için girişimlerini sürdürdüklerini belirterek “Konuyu Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu’na ilettik. Kendisi olumlu karşıladı. Ramazan Bayramından sonra Kaymakamımız Sayın Tahsin Kurtbeyoğlu ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir Çeker’i ziyaret edeceğiz. Sökespor’a yeni tesis projemiz hakkında bilgi vereceğiz. Sökespor’a tesis olarak düşündüğümüz yer Söke Şehir Stadyumu girişindeki boşluk. Hatta ben sadece maliyetine bu tesisi yapmaya hazırım. Sökespor’a yeni kazandırmaya düşündüğümüz tesisin maliyetininde çok yüksek olacağını düşünmüyorum. Mevcut Sökespor tesisleri artık özelliğini kaybetmiş durumda. Söke Şehir Stadyumu içine tesislerin yapılmasıyla burası tam bir kompleks haline gelmesinin ilk adımları atılmış olacak. Bayram sonrası Bekir beyden olumlu görüş çıkarsa 3 ayda tesisi tamamlayabiliriz. ”dedi.

Söke Şehir Stadyumundaki koltukların değişmesinin de kendilerini son derece memnun ettiğini söyleyen Yusuf Günal “Sökespor maçlarına gelenler rahat şekilde maçları izleyebilecekler. Saha dört dörtlük hazır olacak. Gelecek misafir takım için skorbord yanındaki köşeye yeni bir tribün istiyoruz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.