Son Dakika

• No Posts Found

ÇERÇİOĞLU SOKAKTA NİKAH KIYDI, ZEYBEK OYNADI

İsmail ERAVCI 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli’nin kardeşi Edebiyat öğretmeni Gizem Akkentli ile Sosyal Bilimler Öğretmeni Faik Polat’ın nikahlarını kıymak için önceki gün Söke’ye geldi. Nikah töreni saat 19.00 sıralarında gelinin Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinin bulunduğu sokakta yapıldı. Özlem Çerçioğlu nikahı sokakta kıyarken, zeybek oynamayı da ihmal etmedi.

Gelin Gizem Akkentli’nin doğum günü olması nedeniyle 13 temmuz Perşembe günü yapılan nikaha mahalle sakinlerinin yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, önceki dönem Aydın Milletvekili M. Fatih Atay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan vekili Evrim Karakoz, önceki dönem Söke Belediye Başkanı ve Söke Ovası Sulama Birliği Başkanı Necdet Özekmekçi, Aydın Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri İsmail Yerli, Levent Tuna, Barış Altıntaş, ASKİ Genel Müdür. Yrd. Nermin Canyurt, Söke Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Refik Karataş’ın da aralarında bulunduğu davetliler katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun kıydığı nikahın şahitliklerini önceki dönem Aydın Milletvekili M. Fatih Atay, Söke Ovası Sulama Birliği Başkanı ve önceki dönem Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz ve damat Faik Polat’ın arkadaşı Ali Tetik  yaptılar. İmzaların atılmasından sonra Başkan Çerçioğlu gelin Gizem Akkentli’ye damadın ayağına basması konusunda uyarmayı ihmal etmedi.

Evlilik cüzdanını geline Necdet Özekmekçi verirken, Özekmekçi bu kadar yoğun işleri arasında Söke’ye gelerek nikaha katılan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Katıldığı nikahta oldukça neşeli dakikalar geçiren Başkan Çerçioğlu her zaman olduğu gibi vatandaşların isteklerini kırmayıp bol bol resim çektirdi, zeybek oynadı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.