Son Dakika

• No Posts Found

UYUŞTURUCU TİCARETİ AİLE BOYU YAPILMAYA BAŞLANDI


UYUŞTURUCU TİCARETİ AİLE BOYU YAPILMAYA BAŞLANDIİsmail ERAVCI 

Son günlerde artık uyuşturucu ticareti aile boyu yapılmaya başlandı. Karı koca, baba oğul gibi aile fertleri uyuşturucu ticaretini birlikte yapmaya başladılar. Bunlardan biri Bozdoğan Mahallesi Kamışlar Mahallesi Kuzovak deresi çevresinde ortaya çıktı.

Konuyla ilgili Aydın Valiliğinden yapılan açıklamada “Yapılan araştırmalar sonucu Bozdoğan ilçesi Kuzkovak Deresi içerisinde ormanlık alan açılmak suretiyle şüpheliler M.Ü. ve oğlu Ş.Ü. tarafından kenevir ekimi yapıldığı tespit edilmiştir.

Adli makamlardan alınan arama kararı ile yapılan aramada (3) ayrı alanda takribi (500) metrekarelik bölge içerisinde boyları 100 ile 200 cm uzunluğunda olan 820 kök kenevir bitkisi ile 10.600 gr kurumaya bırakılmış kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Şüpheli M.Ü. daha önceden uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde kabul etmek veya bulundurmak suçundan kaydı mevcut, yine şüpheli Ş.Ü.’nün de hırsızlık ve uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suç kaydının mevcut olduğu tespit edilmiştir.

Şüpheliler M.Ü. ve oğlu Ş.Ü. gözaltına alınmış olup, jandarmadaki sorgulamalarına müteakip çıkarıldıkları adlı makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir. ”denildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.