Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR SEZONU NAZİLLİ’DE AÇACAK

Yusuf Günal: Nazilli Belediyespor sezon hazırlıkları için Kızılcahamam’a gitti.

Bizde Nazilli Belediye Başkanımızdan boşalan tesislerden yararlanmak konusunda rica ettik ve başkanımız kabul etti.

İsmail ERAVCI  

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sökespor’a kucak açtı. Daha önce 31 Temmuz Pazartesi günü Sökespor tesislerinde toplanıp 1 Ağustos’ta Söke TAYEM’de çalışmalara başlamayı planlayan Sökespor’da Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın daveti üzerine futbolcuların toplanması iki gün öne çekildi.

Bu yeni gelişme ile ilgili gazeteniz Yeni Söke’ye açıklamalarda bulunan Sökespor Başkanı Yusuf Günal “Planlamamızda futbolcularımızı 31 Temmuz Pazartesi günü Sökespor tesislerinde toplayıp, 1 Ağustos tarihinden itibaren TAYEM Sahasında antremanlara başlamaktı. Ancak dün itibariyle Nazilli Belediyespor A takımının sezon hazırlıkları için Kızılcahamam’a gittiğini duyduk. Bunun üzerine Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıçık’ı arayıp Sökespor olarak boş kalan süre içinde tesisleri kullanıp kullanamayacağımızı sorduk. Kendisi bize memnuniyetle misafir edeceğini söyledi. Bunun üzerine futbolcularımızı aradık ve 29 Temmuz 2017 cumartesi günü Söke’de olmalarını istedik. Futbolcularımız 29 Temmuz Cumartesi günü Söke’ye geliyor. Cumartesi günü Söke’de toplanıp Nazilli’ye gideceğiz.”dedi.

OTOBÜSÜMÜZÜ GİYDİRİYORUZ

Sökespor’a bir otobüs kazandırdıklarını belirten Yusuf Günal “Otobüsümüz Tarişin önünde. Şu anda giydirme çalışması yapılıyor. Otobüsümüz kırmızı lacivert olacak. Eğer giydirme işlemi cumartesi gününe kadar tamamlanırsa Nazilli’ye kendi otobüsümüzle gideceğiz. Yok giydirme işi tamamlanmazsa Nazilli Belediye Başkanımız bir otobüs gönderecek ve o otobüsle Nazilli’ye gideceğiz. Nazilli’nin tesisleri çok güzel. Biz buradan hiçbir şey götürmeyeceğiz. Tüm giderimizi Nazilli Belediye Başkanımız karşılayacak. Nazilli kampında 2 gün daha fazla çalışabilmek adına sezon açılışını öne çektik. Yaklaşık 12 gün Nazilli’de çalıştıktan sonra Söke’ye dönüp çalışmalarımızı TAYEM’de sürdüreceğiz. 20 Ağustos tarihinde Afyon kampına gideceğiz. 10 günlük Afyon kampından sonra Söke’ye döneceğiz ve çalışmalarımızı TAYEM stadında devam edeceğiz. Sahamızın maçlara yetişeceğini umut ediyoruz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.