Son Dakika

• No Posts Found

VOLEYBOLCU KIZLAR TURNUVADAN DÖNDÜ

Mutlu Yıldırım: “Bodrumda katıldığımız turnuva bizim için çok yararlı oldu, takımın son durumunu gördük ve küçük kızlarımız oynadıkları 5 maçın 4’ünü kazanırken, yedek takımla katıldığımız yıldızlar kategorisinden oynadığımız 4 maçın 2’sini kazandık”

İsmail ERAVCI

03- 06 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bodrum Doğuş spor tarafından organize edilen Voleybol turnuvasına katılan Söke Remzi Zeytinoğlu Voleybol takımı Yıldız ve Küçük takımları maçlarını tamamlayıp Söke’ye döndüler.

Aydından 4, Muğla’dan 4 ve İzmir’den 1 olmak üzere toplam 9 kulübün 22 takımla katıldığı  turnuvada 240  sporcu mücadele etti.  Dostluk havasında geçen turnuvada birbirinden zevkli çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne oldu. Sezon öncesi iyi bir hazırlık kampı olduğunu söyleyen Remzi Zeytinoğlu Voleybol takımı koçu Mutlu Yıldırım, turnuvaya iki takımla katıldıklarını belirterek, kendileri açısından turnuvanın çok iyi geçtiğini belirterek “Küçük kızlar kategorisinde 5 maç oynadık. Oynadığımız 5 maçın 4’ünü kazandık. Bilindiği gibi Küçük Kızlar Kategorisinde geçen yıl Aydın şampiyonu olmuştuk. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hedefimiz bu sene de yine şampiyon olmak.

Bunun yanında Yıldız Kızlar kategorisinde yedek takımla turnuvaya katıldık. 4 maç yaptık, bu 4 maçın 2’sini kazanıp ikisini kaybettik. A takımı Marmaris kampına götüreceğimiz için yedek takımı götürdük. Buna rağmen 2 maç kaybettiler ama ezilmediler ve başa baş maçlar çıkardılar. Özellikle İzmir temsilcisi çok güçlü bir takım olmasına rağmen bu maçı son anda verdik. Beklediğimin üzerinde başarılı maçlar çıkardılar. Burada sonuç önemli değildi. Ne durumda olduğumuzu yakından görmekti. Hedefimiz geçen yıl tekrarladığımız başarının çıtasını bir hatta iki tık daha yukarı çıkarmak. Bu amaçla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Bunu maçlara yansıtacağız. Amacımız Söke’de voleybolu sevdirmek ve Söke’den milli takımlara oyuncu vermek. Yetenekli voleybolcular var. Bunları Türk Voleyboluna kazandırmak. Önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalarla çok daha iyi duruma geleceğiz.”dedi.

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.