Son Dakika

• No Posts Found

ALBAYRAK CADDESİNİN ASFALTI BAŞLADI


İsmail ERAVCI 

Geçtiğimiz hafta pazartesi günü başlayan Albayrak Caddesindeki çalışmalarda sona gelindi. Perşembe günü Söke Garnizon Komutanlığı girişinden başlayan asfaltlama çalışmalarının hafta sonu bitirilmeye çalışılacağı bilgisi verildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli yaptığı açıklamada “Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda Söke’de çalışmalarımızı bir çok noktada sürdürüyoruz. Söke’nin trafik yoğunluğu en fazla olan caddelerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fevzipaşa Mahallesi Akkaya Caddesinden başlayan çalışmalarımız Aydın caddesinde ve Sekiler Caddesinde devam etti. Buralardaki çalışmalar bitti. İnşallan büyük bir aksilik olmazsa Pazar günü saban veya en geç pazartesi günü Albayrak Caddesi trafiğe açılmış olacak. Başta doğalgaz abone bağlantıları, elektrik hatları, içme suyu şebeke abone bağlantıları ve kanalizasyon çalışmaları yapılarak cadde asfalta hazır hale getirildi. Perşembe günü sıcak asfalt dökümüne başlandı. Ekiplerimiz şu anda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar Cuma günü itibariyle Söke İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü binasına geçmiş durumda. Asfalt Demokrasi meydanına kadar yapılacak. Böylece birinci kısım tamamlanmış olacak. Bu arada cadde üzerinde ve çevresinde yaşayan esnaf ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için asfaltlanan kısımları hemen trafiğe açıyoruz.”dedi.

Vatandaşlarda Albayrak caddesinde yapılan çalışmadan memnun olduklarını belirterek “Biz çalışmaların yaklaşık 1 ay süreceğini düşünmüştük. Ancak 14 gün gibi bir sürede tamamlanıyor. Burada ekipler canla başla çalışıyorlar. Asfalt tamamlandığında güzel olacak.”dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.