Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR TAYEM TESİSLERİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADI


İsmail ERAVCI 

29 Temmuz tarihinde sezonu açan Sökespor, 13 günlük Nazilli kampının ardından geçtiğimiz Cuma günü Söke’ye dönmüştü. Futbolculara 2 gün izin verilirken, pazartesi günü itibariyle antremanlara tekrar başlandı. Sökespor çalışmalarını 20 Ağustos tarihine kadar burada sürdürürken, daha sonra 10 günlük Afyon kampına gidecek ve dönüşünde çalışmalarına Söke’de sürdürecek.

Söke İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yetkilileri her ne kadar sahanın maçlara yetişeceği hatta son bir haftada antremanların Söke Çim sahada yapılabileceğini açıklamalarına rağmen Sökespor’da endişe devam ediyor. Stadyumla ilgili taraflar farklı konuşuyor. Söke İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yetkilileri çimlerin büyümesinin normal seyrettiğini söylerken Sökespor yönetimi ise farklı düşünüyor ve çimlerin yeterince büyümediğini ve sahanın bir çok yerinde boşlukların olduğunu dile getiriyorlar.

Bu hengamede Sökespor’lu futbolcular çalışmalarını TAYEM Futbol sahasında başladılar. Çalımalar hergün devam ediyor. Çalışmaların istenildiği şekilde devam ettiğini söyleyen Sökespor teknik direktörü Cevdet Çapar “İyi bir kadro kurduk. Bu kadroyu lig başlayana kadar hazır hale getireceğiz. İlk maçtan itibaren maçlara büyük bir ciddiyetle çıkacağız. Her maçta parolamız galibiyet olacak ve sezon sonunda hedeflediğimiz yerde olacağız. Karakterli ve kendilerinden ne istendiğini bilen oyunculardan oluşan bir takım kurduk. Yönetim kurulumuz her fedakarlığı yaptı. Sıra bizde ve futbolcularda. Sezon boyunca en büyük destekçimiz taraftarımız olacak. Bize destek olmalarını istiyoruz. Onların desteklerine sezon boyunca ihtiyacımız olacak. Çalışmalarımız güzel gidiyor. Bu çalışmanın meyvesini sezonda alacağız. Çalışmaların henüz başındayız. Maçlar başlayınca istediğimiz seviyeye gelmiş olacağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.