Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR İLK HAZIRLIK MAÇINI AYDIN 1923 İLE OYNUYOR


İsmail ERAVCI 

Sökespor Nazilli’deki hazırlık kampının ardından çalışmalarına Söke’de sürdürüyor. Sökespor Kulüp Başkanı Yusuf Günal Sökespor olarak, sabahları Söke yan sahada, akşamüzeri de çalışmalarını TAYEM Futbol sahasında sürdürdüklerini söyledi.

Yusuf Günal konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Sezon hazırlıklarımız hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalarımızı TAYEM’de sürdürüyorduk. Bundan sonra sabahları Söke yan sahada akşam üzerleri TAYEM’de  çalışacağız. Yarın (bugün) saat 18.00’de ilk hazırlık maçımızı Aydın 1923 ile Aydın Adnan Menderes Stadyumunda oynayacağız. Aydın 1923 kulübü geçen yıl 2. Ligden 3. Lige düştü. Bu sene onlarında amaçları tekrar 2. Lige yükselmek olacaktır. Bizim amacımızda BAL’da şampiyon olup 3. Lige yükselmek. İyi bir hazırlık maçı olacak. Bizde takımın eksiklerini görme fırsatı yakalayacağız.

20 Ağustos Pazar günü ise 10 günlük bir Afyon kampımız olacak. Afyon kampını en iyi şekilde değerlendireceğiz. Kurban Bayramı ile birlikte Söke’ye döneceğiz ve çalışmalarımızı Söke’de sürdüreceğiz. Sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Hedefimiz 3. Lig. İnşallah bu hedefe bu sezon ulaşacağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.