Son Dakika

• No Posts Found

EGE ET NAZİLLİ ŞUBESİ AÇILDI

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ege Et’in Nazilli Şubesini Nazilli’de düzenlenen törenle hizmete açtı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla İstasyon Meydanı’nda hizmete giren Halk Et’in açılışına yüzlerce Nazillili ve partili katıldı.

Halk Ekmek projesinin ardından Halk Et projesi ile Nazillilileri sosyal belediyecilik hizmetleriyle kavuşturduğunu söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Halk Et’in 17 ilçede de açılacağını ifade etti. Vatandaşın et ihtiyacını karşılamak için Ege Et’in fiyatının, kasaplara oranla düşük olduğunu hatırlatan Başkan Çerçioğlu, yapılan hizmetleri eleştirenlere sert sözlerle karşılık verdi. Çerçioğlu; “Ege Et’i eleştirenlere yazıklar olsun. Vatandaşın ucuz, sağlıklı ve hijyenik et yemesinde gözü olanlara yazıklar olsun. Ama bu söylemler bizi yıldıramaz, daha iyi hizmetler sunacağız. Halk Ekmek şubesini açarken, Nazillililere bir hizmet binası açacağımızı söylemiştik. Ordu Caddesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet için binamızı tuttuk. İlk binamızı ASKİ olarak açmıştık. Nazilli’de yeni açacağımız hizmet binamızla, bir ay içinde hem ASKİ vezneleri, AYBA ve Zabıtamız burada olacak. Yani Aydın merkez Efeler’de ne hizmet veriyorsak Nazilli’de de o hizmeti vereceğiz” ifadelerini kullandı.

FİYATLAR

DİKKAT ÇEKTİ

CHP’li ilçe belediye başkanlarının yanı sıra AK Partili Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı’nın da eşlik ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlı, satış noktasında fiyatlar hakkında bilgiler alarak başarılı çalışmalar diledi. Ege Et Nazilli satış noktasında satışa sunulan ürün fiyatlarının bazıları ise dana orta yağlı kıyma 25 lira 90 kuruş, dana az yağlı kıyma 26 lira 90 kuruş, dana kuşbaşı 28 lira 90 kuruş, pirzola-biftek 33 lira, bonfile 44 lira, tranç 31 lira, sucuk 27 lira 90 kuruş ve promosyon sucuk ise 25 lira 90 kuruş olarak belirlendi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.