Son Dakika

• No Posts Found

ASKİ SÖKE’DE KIŞ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

İsmail ERAVCI 
Aydın Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı ile birlikte Söke’de kış hazırlıklarını başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde parke taşı kaplanan Fevzipaşa Mahallesi Akkaya Caddesi üzerindeki ızgaraların tamiratları yapıldığı bilgisi verildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri tarafından Fevzipaşa Mahallesi Akkaya Caddesinde bulunan yağmursuyu ve kanalizasyon logarlarında meydana gelebilecek kötü kokulara karşı çalışmaların başladığı bilgisi verildi. Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Ahmet Yöntem, Akkaya Caddesi üzerinde bulunan yağmur suyu ve kanalizasyon logarlarından kokuların geldiğini belirterek “Durumu ASKİ’ye bildirmiştik. ASKİ ekipleri geldiler, yağmur suyu ve kanalizasyon logarlarının tamiratını ve temizliğini yaptılar. Yapılan çalışmalardan sonra kanalizasyonlardan kokunun gelmeyeceğini düşünüyorum. ”dedi

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon ekipleri, ilçe merkezinde bulunan yağmursuyu ızgaraları ve kanalizasyon logarlarında biriken hafriyat, çöp atığı pis su ve diğer atıklar temizlenmesine devam edileceği bilgisi verildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.